Andikaa94

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Revalid Kapszula

Revalid Kapszula
2017. február 6.

Nekem a bőrgyogyász javasolta, hajhullás miatt. Nagyon bevált bár én úgy szedem hogy reggel éhgyomorra 1 Revalid es este etkezés előtt 1 biovanne plus, így nálam sokka jobb a hatás mintha csak a Biovanne pluszt szedném (Revalidot külön még nem próbáltam). Kb 2x annyit nő a hajam egy hónap alatt mint amúgy, a hajhullás sokat javult és rengeteg új hajam van.

L'Oreal Skin Perfection Szérum

L'Oreal Skin Perfection Szérum
2014. november 10.

3 hete használom kb, (csak a szérumot) és nagyon elégedett vagyok. Lassan egy éve folyamatosan hámlott az orrom valamiért és most végre ennek hatására megszűnt. A bőröm nagyon puha (nem csak miután felkenem) és egyenletes. Reggel este használom. Pattanáson ritán van csak, akkor is egy két pici. Biztos hogy újra fogom venni.

L'Oreal Infallible 24 H Alapozó

L'Oreal Infallible 24 H Alapozó
2014. november 10.

Nekem a 200 Golden Sand árnyalat van meg, nagyon szépen fed, nálam nem okozott különösebben se pattanásokat, se mitesszereket. A zsíros bőrömön se fénylett át, max annyira amennyire még természetes, de nem volt discogömb effekt. Egyetlen problémám belőle az hogy nehéz úgy eldolgozni hogy természetes fényben nem legyen látható a bőrömön az alapozó... Esettel nekem kevesebb mint egy pumpa kellett de nem lett olyan szép, viszont nedves ebay-es "beauty blenderrel" elkenve sokkal szebben el lehet dolgozni, bár többet kell használni belőle. Összességében jó alapozó, de én ki fogom próbálni a True Match-et, mert kicsit terrészetesebbre vágyok.