Andikaa94

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Revalid Kapszula

Revalid Kapszula
2017. február 6.

Nekem a bőrgyogyász javasolta, hajhullás miatt. Nagyon bevált bár én úgy szedem hogy reggel éhgyomorra 1 Revalid es este etkezés előtt 1 biovanne plus, így nálam sokka jobb a hatás mintha csak a Biovanne pluszt szedném (Revalidot külön még nem próbáltam). Kb 2x annyit nő a hajam egy hónap alatt mint amúgy, a hajhullás sokat javult és rengeteg új hajam van.

L'Oreal Skin Perfection Szérum

L'Oreal Skin Perfection Szérum
2014. november 10.

3 hete használom kb, (csak a szérumot) és nagyon elégedett vagyok. Lassan egy éve folyamatosan hámlott az orrom valamiért és most végre ennek hatására megszűnt. A bőröm nagyon puha (nem csak miután felkenem) és egyenletes. Reggel este használom. Pattanáson ritán van csak, akkor is egy két pici. Biztos hogy újra fogom venni.

L'Oréal Paris Infallible 32H Freshwear Alapozó

L'Oréal Paris Infallible 32H Freshwear Alapozó
2014. november 10.

Nekem a 200 Golden Sand árnyalat van meg, nagyon szépen fed, nálam nem okozott különösebben se pattanásokat, se mitesszereket. A zsíros bőrömön se fénylett át, max annyira amennyire még természetes, de nem volt discogömb effekt. Egyetlen problémám belőle az hogy nehéz úgy eldolgozni hogy természetes fényben nem legyen látható a bőrömön az alapozó... Esettel nekem kevesebb mint egy pumpa kellett de nem lett olyan szép, viszont nedves ebay-es "beauty blenderrel" elkenve sokkal szebben el lehet dolgozni, bár többet kell használni belőle. Összességében jó alapozó, de én ki fogom próbálni a True Match-et, mert kicsit terrészetesebbre vágyok.