Anditita

Regisztráció dátuma: 2019. november 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. november 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nagora Sensitive Sampon Minden Hajtípusra

Nagora Sensitive Sampon Minden Hajtípusra
2019. december 16.

Nagyon régóta keresem a megfelelő sampont, ami kíméletes, összetevőit tekintve nem irritáló, nem szárítja és nem gubancolódik tőle a hajam, ezért nagyon örültem, amikor megláttam a Nagorától ezt a sampont. Harmadik hete használom, és nagyon elégedett vagyok vele! A hajam nem gubancolódik, puha, ápolt és hidratált érzésem van tőle, ettől függetlenül a hajam még elbírja a balzsamot utána. Eddig ezt egyik sampon sem tudta anélkül, hogy hosszútávon ne kezdjen el hullani/töredezni/kiszáradni a hajam, és itt nem feltétlen a drogériás készítményekre gondolok. Illatmentes, de van egy nagyon-nagyon enyhe, semleges illata, de ezt csak hajmosás közben érezni. Viszonylag nehezen jön ki a flakonból, elég sűrű, és picit többet kell használnom belőle egy hajmosás során, mint más samponokból, mert csak minimálisan habzik, és nem érzem, hogy elegendő mennyiség jutna mindenhova, így viszonylag gyorsan fogy. Én az árát sokallom emiatt, de amilyen hatással volt a hajamra, ezek ellenére is újravevős lesz! :) A fodrászom a napokban meg is dicsért, mert magamhoz képest nagyon erősnek/dúsnak/tápláltnak ítélte meg a hajam, úgy érzi, hogy a tövénél is sűrűbb/több hajam lett. Nem tudom, hogy ettől van-e, de tény, hogy más nem változott a hajápolási rutinomban. Nem vettem észre, hogy kevésbé zsírosodna a hajam, eddig a hajmosások gyakoriságát nem csökkenti, de ez addig nem probléma, ha hidratált és ápolt marad tőle a hajam! :) Biztosan újraveszem, csak az ára miatt kap 4 csillagot!

UPDATE: A samponos flakonok is visszaválthatóak a Nagoránál, ezért a zero waste jelleg miatt korrigálom 5 csillagra! :) Legjobb sampon evör! <3

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair Kéz- és Körömápoló Krém

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair Kéz- és Körömápoló Krém
2019. december 5.

Imádom! Télen pillanatok alatt annyira ki tud száradni a kezem, hogy elkezd repedezni, kisebesedni, ekkor már gyakorlatilag minden irritálni tudja, amit rákenek. 2 éve télen csúcsosodott ki ez nagyon, amikor már ekcémás foltok is megjelentek a kezemen, viszketett, nagyon száraz és sebes volt, én csak "rinocérosz bőrnek" hívtam, mert kicsit emiatt meg is vastagodott. Elkezdtem hagyományos kézkrémekkel kenegetni, amire még jobban irritált lett, fájdalmasan égett amíg egy adott krém be nem szívodott, fújogatnom kellett, hogy kibírjam. Ezután úgy gondoltam, hogy a gyógyszertári illatmentes, kikeverős, tégelyes krém lesz jó, mert minden "drogériás", drága krémtől ez volt. Hát a gyógyszertári is ugyanígy csípett, égetett, kipirosodott tőle a kézfejem. Nagyon kétségbe voltam esve, nem mertem semmit rá kenni, közben tovább száradt. Aztán nem is emlékszem pontosan, vagy valaki ajánlotta, vagy a neten láttam ezt a krémet, gyorsan rendeltem is belőle. Amikor először kentem fel a kezemre, majdnem sírva fakadtam :D Baromi gyorsan beszívodott, konkrétan szomjazott rá a bőröm, így az első alkalommal kb 3x kentem be a kezem, olyan gyorsan beszívta. Utána minden reggel és este kentem, majd a téli időszakban beállt napi egy kenegetésre, és szinte azonnal 1-2 nap alatt rendbejött a kezem! Hihetetlen! Megnyugtatta a bőröm, puha lett, hidratált, ekcémának és sebes/száraz foltoknak nyoma sincs, nem hagy zsíros utóérzetet, jól beszívódik és az illata is nagyon kellemes! :) Azóta csak ezt vagyok hajlandó használni, sose fogok váltani! :)

Nagora Csokis Ajakbalzsam

Nagora Csokis Ajakbalzsam
2019. december 5.

Nagyon finom tejcsoki illata van! :) Elég sokáig érzem a hatását az ajkamon, egy nem zavaró zsíros réteget hagy maga után, a téli időszakra tökéletes. Használatával kevésbé szárad ki az ajkam, a hidratáló hatását akkor is érezni, amikor nincs rajtam. Nem a legolcsóbb, de nagyon szép az INCI-je és baromi sokáig kitart, használom egy 2-3 hete, de még csak egy nagyon picit tekertem rajta :D