Andrea17

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. augusztus 8.

Először is: az illata valami mennyei! A barátom mindig megjegyzi, hogy milyen jó illata van a hajamnak, ha ezt használom. Heti 1x szoktam pakolásként feltenni, illetve hajmosás után 2 nappal kenek picit a végére, így nagyon bevált. Nem hinném, hogy ettől kezdett volna el nőni gyorsabban a hajam, de legalább segít abban, hogy ne töredezzen tovább.
Az ára is nagyon szuper, 1400-ért sikerült lecsapnom rá, ennyiért szerintem teljesen megéri.
Ami negatívum, az a csomagolás... bárki belenyúlhat a boltban (az enyémből hiányzott is egy kicsi).

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2018. január 3.

Azt kell mondjam, hogy megtaláltam a tökéletes alapozót. Nagyon sok mindent kipróbáltam már, kisebb-nagyobb sikerrel a hegeim miatt, de az alapozó nagyon szuper. Jól fed, tartós, nem szükséges púdert használnom, mert nem fényesedik át (pedig zsíros a bőröm). Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki a tökéletes alapozót keresi! Egyetlen negatívuma az ára, de ettől függetlenül jár az 5*.

Magic Hair Splash (Epres/Citromos)

Magic Hair Splash (Epres/Citromos)
2017. december 16.

1,5 hete kezdtem el inni a pezsgőtablettát, és azóta a hajam sokkal könnyebben kezelhető. Az íze más pezsgőtablettákhoz viszonyítva kifejezetten jó, és már a hajam is elkezdett nőni. Nagyon remélem hogy be fog válni. Most rendeltem meg hozzá a kapszulát is, meglátjuk hogy a kombó milyen hatással lesz a hajamra.