andrea7575

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Foreo H2Overdose UFO Aktivált Maszk

Foreo H2Overdose UFO Aktivált Maszk
2020. április 7.

Az egyik kedvenc maszkom a Call it a night és a Shimmer freak mellett. Ahogy a neve is mondja, ez tényleg egy tuladagolás, de a jó értelemben. Korábban mindig azzal küszködtem ,hogy az arcom ránézésre nem tünt száraznak, de amint rákentem az alapozót, előkerültek a pici száraz / hámladozó foltok. Esténkétn először a Luna Mini 3-al áttisztitom az arcom, aztán jöhet az UFO. Általában két, náha három körben szoktam felvinni a maszkot és teljeskörüen hidratálja az arcom, látható a különbség.

Foreo Shimmer Freak UFO-Activated Mask Facial Treatment

Foreo Shimmer Freak UFO-Activated Mask Facial Treatment

Sziasztok!

Nekem ez az egyik kedvenc maszkom. Ez egy koffeint tartalmazó maszk, amit eredetileg különösen a szemkörnyék ápolására ajánlanak. Rám nem jellemző a sötét szemkörnyéki karika vagy a duzzadt szemek, igy erről nem tudok nyilatkozni bővebben, viszont nekem nagyon szépen helyreteszi az arcbőrömet és összehasonlithatatlan a kezelés egy drogériás fátyolmaszkkal.

Foreo Call It a Night UFO Activated Mask

Foreo Call It a Night UFO Activated Mask
2020. április 7.

Nekem ez az egyik kedvenc maszkom. Rengeteg folyadék van a tasakban, igy bőven jut az esszenciából az arcra és nagyon kellemes érzés a felvitele. Este jó vastagon, két körben viszem fel az arcomra a maszkot és reggelre gyakorlatilag csoda történik.. nem teszek fel semmi alapozót, csak szempillaspirál és indulásra készen vagyok. Már nem is kisérletezek más drogériás maszkokkal, mert ott sokszor mellényultam. Tudom még ajánlani a H2overdose és a Shimmer freak maszkokat a Foreotól.

Az előttem szóló kommenthez: nekem a készülék müködik a maszk bescannelése nélkül is, megnyitod az alkalmazást és a jobb felős sarokban látsz egy fogaskerék ikont, arra kattintva tudsz inditani egy általad beállitott kezelést, ki tudod választani a LED szinét, az intenzitást és hogy meleg vagy hideg terápiát szeretnél.