andreab97

Regisztráció dátuma: 2018. február 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás
2018. május 8.

A legjobb arcmaszk amit eddig próbáltam a Lush-tól. Amikor felkenem kellemesen bizserget a mentától, felfrissíti az arcot teljesen. Sokkal puhább lesz utána az arcom és imádom, hogy ezek a maszkok egyben arcradírként is alkalmazhatóak. Az illata nem olyan rossz. Biztos, hogy újra fogom venni. :)

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2018. május 8.

Három árnyalatban van meg nekem, szuper pigmentáltak és imádom, hogy ennyi színben lehet kapni. Viszont nem annyira tartós és szárítja a számat is úgy, hogy előtte mindig hidratálom. Elkenődni nekem nem szokott, de ha eszek akkor lekopik, főleg a belső részen. Újrakenni szépen lehet csak akkor mégjobban kiszárítja a számat. De mivel nagyon szép árnyalatai vannnak, ezért ki lehet bírni, hogy egyszer-kétszer kiszáradjon a szám.

NYX Velvet Matte Ajakrúzs

NYX Velvet Matte Ajakrúzs
2018. május 8.

Két színben vásároltam meg, az egyik a "Soft Femme", ami rózsaszínes mályvás árnyalatú, a másik pedig a "Duchess" nevű, amely lilás barna színű, viszonylag sötét a szájon. Nagyon pigmentáltak, kellemes krémes állaguk van, finom illattal. Természetes felkenés után bemattul. Az én számat nem szárítja. Annyira nem tartós, de ez egy sima krémes állagú rúzs, nem vártam nagyon mást. Az árát viszont sokallom érte, mert annyira nem jó termék.