AndreaHetesi

Regisztráció dátuma: 2016. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Neutrogena Oil-Free Acne Wash

Neutrogena Oil-Free Acne Wash
2016. május 27.

Nagyon megszerettem. DE!!!! Az elso heten amikor elkezdtem hasznalni felerosodtek a pattanasaim, rettenetessen kiszaritta az arcom azon reszet amelyek problemasak ( all es allkapocs csont menten ) ezzel rettenetes viszketest eloidezve amihez magam sem tudom, honnan szedtem az akaraterot, hogy ne vakarjam veresre az arcom. A napi ket hasznalatot ezert lecsokkentettem csak napi egyre es hasznalom melle a Neutrogena Acne stress control nevu borradirt ami kimeletes megis fantasztikus. Aztan egy het utan ez egy szempillantas alatt elmulott a viszketes es a pattanasok is elkezdtek halvanyulni es vissza huzodni. Azota mar a 3. uvegem hasznalom es lapul a szekrenyeben egy negyedik.1 uveg nekem kb masfel honapig eleg napi egyszeri hasznalattal. Imadom es ujra es ujra fogom venni akkor is ha neten kell megrendelnem mert nem elerheto az orszagomban (Orosz). Hasznalat utan kell a hidratalo krem. Ami nappal legyen minimum 15SPF-es!!!!!

Neutrogena Acne Stress Control 3 In 1 Hydrating Acne Treatment

Neutrogena Acne Stress Control 3 In 1 Hydrating Acne Treatment
2016. május 27.

Nagyon szeretem es a neutrogena oil free acne wash( nem a grapefruitos hanem a narancssarga verzio, ha jol tudom szinten nem kaphato meg Mo-n) utan hasznalom. A borradirozo szemcsek gyengedek, ugyanakkor kimeletlenek. Harom hete hasznalom es szemmel lathatoan kevesebb a miteszerem. Kellemes hus erzest nyujt hasznalat kozben es az illata is szuper.

Neutrogena Oil-Free Acne Wash Daily Scrub

Neutrogena Oil-Free Acne Wash Daily Scrub
2016. május 27.

Nekem a zold verzio van meg a neve acne stress control (Mo-n azt hiszem meg nem kapni). Nagyon szeretem es a neutrogena oil free acne wash( nem a grapefruitos hanem a narancssarga verzio, szinten nem kaphato meg Mo-n) utan hasznalom. A borradirozo szemcsek gyengedek, ugyanakkor kimeletlenek. Harom hete hasznalom es szemmel lathatoan kevesebb a miteszerem. Kellemes hus erzest nyujt hasznalat kozben es az illata is szuper.

1 ÖSSZETEVŐ

Sodium C12-15 Pareth-15 Sulfonate ti|eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen