andreas

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Khadi Ayurvédikus Fürdő- és Tusológél Neem & Grapefruit

Khadi Ayurvédikus Fürdő- és Tusológél Neem & Grapefruit
2017. január 30.

Kiválóan ellensúlyozza a víz szárító hatását és a használata után a bőröm nem lesz száraz. Enyhe, kellemes üde illata van a natúr termékeknek megfelelően. Nem képződik tőle pattanás a mellkason vagy háton ami nagy előnye emiatt az arcomat is meg tudom tisztítani vele. Elégedett vagyok az eredménnyel!

Evana Natural Eyeshadow Palette

Evana Natural Eyeshadow Palette
2017. január 30.

Legújabb szerzeményem ez a paletta. Nagyon jól ki tudom használni a színeket, minden benne van amiket szeretek. Állandóan sminkelem magam a munkahelyemre, pont ilyet szerettem volna! Az ára a minőségéhez képest szuper! Ami még nagyon tetszik benne, hogy szinte minden szín használható együtt így nem unom meg a sminkjeimet és napról-napra a ruháimhoz illően tudok sminkelni. Halványan is fel tudom vinni a színeit, de akár erősebben is ha két rétegben használom és szépen el lehet satírozni bárhogyan is teszem fel.

Evana Sensational Rúzs Paletta

Evana Sensational Rúzs Paletta
2017. január 30.

Rendkívül jól pigmentált, olyanok a színei a szájra felkenve, mint a dobozban. Az illata nagyon finom gyümölcsös, jól hidratálja a számat. Ha elfogy biztosan újra fogom venni, már eldöntöttem! Nagyon megéri az árát!