andrew

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Yamuna Jógi Masszázsolaj

Yamuna Jógi Masszázsolaj
2013. november 5.

Masszőrként találkoztam vele egy vendégemnél és szerette volna ha az ő masszázsolaját használjuk akkor, mondván fogyjon az is.Meglepődtem mennyire kellemes kissé keleties-fűszeres meleg az illata de nem az ismert túlzó tömény mértékben.Kissé férfias jellegü illat, de pl.egy lakás illatosítójaként is kellemes lehetne.Kevés is elég belőle.eddig egyik vendégemnél sem fordult elő allergiás reakció a használata során.Kb. 1 éve használom.Az őszi-téli időszakban kifejezettten kellemes a meleg kissé keleties illata.Vettem szappanban is ilyet a ruháim közé tettem.

Yamuna Aloe Vera Masszázsolaj

Yamuna Aloe Vera Masszázsolaj
2013. november 5.

Masszőrként nyitott vagyok új termékekre is persze módjával.Szeretem a kellemes nem túl erős illatokat a masszázsolajoknál.Fontos hogy a vendégnek se legyen kellemetlen egy erős illat.2-3 féle olajjal dolgozom most már ezzel az aloe verással is.Van aki az illatmentes olajat kedveli ezért vettem meg ezt is.Egyébként van illata elég natúr nekem nem annyira kellemes, de jó dolgozni vele.Kevés is elég belőle jól beszívódik a bőrbe.Az olaj tartalmaz még szója, pálma és ricinusolajat is.valószinüleg ezért olyan az illata mint egy olcsó babaolajnak.Ezért kap csak 3 csillagot.