Andriola

Regisztráció dátuma: 2016. április 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. április 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Balea Handkonzentrat

Balea Handkonzentrat
2017. március 12.

Sajnos "hidegallergiám" van, így amikor ősszel beköszönt a kicsit hűvösebb idő és elfelejtek már kesztyűt húzni, akkor bizony a kezem feje nagyon ki tud száradni pillanatok alatt. Van, hogy szinte kirepedezik a bőröm. A barátnőm ajánlotta ezt a kézkrémet és nekem nagyon bevált. Este rákenem a kezemre és másnapra már szép, puha újra a kezem. Amikor érzem, hogy már megint kezd előjönni a problémám, egyből nyúlok érte. Szóval örülök, hogy rátaláltam erre a szuper kis krémre.

aussie Miracle Moist Sampon

aussie Miracle Moist Sampon
2017. március 12.

Nekem egy csalódás volt ez a sampon. Nagyon tetszett az illata, azonban az első használat után már jelentkeztek a problémák. Ahogy valaki írta már előttem, nekem is kócolta a hajamat, de először én is azt hittem, hogy ez normális. A másik nagy problémám, hogy hajmosástól számított 2. napra már nagyon lelapult és bezsírosodott a hajam. Általában vasárnap este mosok hajat és szerdán este mosom újra, mert akkor még kibírna egy napot, de már nagyon zavarna. Ezzel a samponnal vasárnap megmosom a hajam és kedden már alig várom, hogy haza érjek és megmoshassam, mert úgy néz ki a fejem, mintha 5-6 napja nem mostam volna meg. Iszonyatosan zsírosítja a hajam és ezzel együtt le is lapul...
Sajnálom, hogy megvettem, részemről pénzkidobás volt az egész.

Serical Placenta Hajpakoló Krém

Serical Placenta Hajpakoló Krém
2016. április 10.

Kb. 2 hónapja használom heti 1x, de akkor 1-1.5 órát a hajamon csücsül. Csak azért adok 4*-ot, mert én kókusz- és ricinusolajjal elkeverve viszem fel a hajamra és nem tudom eldönteni, melyik használ leginkább a hajamnak. Mert használni használ a pakolás, látom, hogy rengeteg új babahajam lett, növekedett a hajam is (pedig mielött elkezdtem a pakolásos dolgot, rendesen levágták a hajam) és puhább is.
Amúgy szeretem ezt a pakolást, jó az állaga, az illata is rendben van és jól vegyíthetö más olajjal.

Bár bevallom, hogy, amióta használom én babasamponnal vagy dr.organic samponnal mosom a hajam, amiben nincs SLS, paraben és más szutyog. Szóval, lehet az is közrejátszik.