anetta.filip

Regisztráció dátuma: 2014. február 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 18.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál
2021. július 26.

Egy stabil négyes ez a szempillaspirál. Kedvelhető, egész szép pillákat csinál, ha már hagytuk állni egy picit.
Tetszik, hogy a keféje hagyományos, nem szilikon, viszont dús sörtéivel nekem kicsit nehéz úgy spirálozni, hogy ne fogja össze a szemhéjam felül, végig egy csíkban, amikor próbálom emelni a pilláimat, ez elég zavaró benne.
Nem teljesen kizárt, hogy veszek még belőle, ha akció keretein belül lesz, de egyelőre inkább kipróbálok mást. Teljes áron szerintem nem éri meg. A mikrorostok hatását én nem éreztem.

183 Days By Trend It Up Ready To Lash Dúsító Szempillaspirál

183 Days By Trend It Up Ready To Lash Dúsító Szempillaspirál
2021. július 26.

Szerintem ezt már nem lehet kapni. Először nem volt nagy szám, nem emelte meg a pillákat, és olyan kis semmilyen hatást adott, ámde amikor kicsit hagytam állni, és idősebb lett a festék benne, már egész szép és hosszú szempillákat csinált, amit nem is reméltem egy ilyen olcsó szempillaspiráltól (leárazva vettem párszáz forintért, egynek jó alapon, hétköznapokra). A keféje ugyan elég szokatlan, váltakozó a sörték hossza a spirálon belül, de meg lehet tanulni használni, és lehet ez a pláne benne, amiért végül jól működik nekem.

Oriflame The One Eye Liner Stylo

Oriflame The One Eye Liner Stylo
2021. június 13.

Ez egy nagyon jó tus lenne, ha nem száradna be hamar. Volt ilyenem három is, többféle színben, mindegyikkel ez volt a tapasztalatom.
Könnyen maszatolódott, ha egy picit vizes lett, de ez nem zavart annyira.
Nagyon szeretem a filces tusokat egyébként, kedvemre húzok vele vékony-vastag vonalat, a legkényelmesebb ezeket használni.

3 ÖSSZETEVŐ

Más néven KGF. Egyláncú szintetikus fúziós peptid, melyet erjesztéssel állítanak elő.Az összetevő gyártójának ígéretei szerintelősegíti a haj növekedését vastagságban, a tüszők sűrűségében és a hosszában mérve is.