anetta.filip

Regisztráció dátuma: 2014. február 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 18.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Perfume Pod

Perfume Pod
2020. február 11.

Ez egy nagyon hasznos kis cucc azoknak, akik nem akarják magukkal cipelni a nagy parfümös üveget. Azt vettem észre, hogy inkább be se fújom magam, otthagyom a polcon a parfümöket, viszont így meg feleslegesen állt a pénzem a bennük, vagy egyenesen tönkre is mentek a sok állásban. Először drágának találtam, de most már 3 db-ot birtokolok belőle, fekete, ezüst, arany színben. Nagyon ügyesen belepumpálható az 5 ml parfüm, kb. fél perc alatt. Az első hadműveletnél ugyan totálisan belespricceltem a parfümöt mind a két szemembe, tehát óvatosan kell csinálni, odafigyelve, hogy ne ugorjon ki a pöcök a helyéről. A tetőrész nem lecsavarható, és vannak olyan parfümök, amelyeknek a teteje nem sablon méret, ezàltal sajnos nem pumpálható bele se alul se felül. Ettől függetlenül ez egy csodás találmány, nagyon örülök, hogy megvettem. Nem folyik, nem ereszt sehol, viszont szépen teríti az anyagot. Ezek az első meglátásaim.

Norann Micellás Tonik

Norann Micellás Tonik
2020. január 17.

Egyértelműen a legjobb micellás víz, amivel találkoztam, de nem a hagyományos változat. Ez nem oszlatja el a sminkes koszt annyira, amikor rácseppentem a vattàra, mint egy Garnier, de az arcon teljesen tökéletesen leold mindent, és nem irritál, nem ráncosít, nem csípi a szemem. Jó termék, újra is vásárolnàm. Nagyon finom illata van.

L’Occitane Shea Vajas Narancsvirág Szolidaritás Balzsam

L’Occitane Shea Vajas Narancsvirág Szolidaritás Balzsam
2020. január 8.

Nagyon szeretem! A csomagolás kilóra megvett, táskába is dobtam, mégis bírja a kiképzést. Nagyon finom édeskés narancsvirág illatú. Masszív állag jellemzi, de hőre kenhetővé válik, eddig főleg a kezemet kentem vele. Kicsit nehéz kiszedni a tubusból ujjal a nagyobb mennyiséget, de ez megbocsátható. Amennyiben kapható lenne, mèg vennék belőle, az ára is kedvező volt.

3 ÖSSZETEVŐ

Más néven KGF. Egyláncú szintetikus fúziós peptid, melyet erjesztéssel állítanak elő.Az összetevő gyártójának ígéretei szerintelősegíti a haj növekedését vastagságban, a tüszők sűrűségében és a hosszában mérve is.