Best of Beauty 2019

anetta.filip

Regisztráció dátuma: 2014. február 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 18.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Schwarzkopf Live Ultra Brights or Pastel Hajszínező

Schwarzkopf Live Ultra Brights or Pastel Hajszínező
2019. április 20.

Csalódott vagyok.:( Fodrász kente fel a hajamra a pink és a Red keverékét balzsammal, mert úgy volt, hogy csak a szőke tincseimet keni be (ebből nem lett semmi, elkezdte, aztán kent mindent). Először elég erős színe lett, ami következő hajmosásig meg is maradt a hajamban, viszont a hajmosás után (direkt éppenhogy mostam meg, szulfátmentes samponnal, kb 3 másodpercig, csak úgy folyt le róla a szín) kb a fele szín el is hagyta a hajamat. Látom màr, hogy nagyon lehúzott ez a fodrász ismerősöm, emiatt meg végleg nagyon csalódott vagyok, pedig gondoltam kisegítem, egy kis pénzzel megáldom őt.😔😢😪
Szóval nem tudom hogy lesz ebből 15 hajmosás, kénytelen leszek a maradékot mosások után rákenni, ezért három csillagot fog kapni, és nem tudok egyhamar updatelni, meddig tartott. Az egyszeri szép színélmèny, és az egyszerű beszerzési lehetőség (pláne glamour kuponnal 900 Ft), lehet hogy megérne négy csillagot, de én most eléggé elkenődtem így az első hajmosás után.

dr. Organic Snail Gel Csigagél

dr. Organic Snail Gel Csigagél
2019. április 15.

Ez az első (és idáig egyetlen csigás termék, amit eddig próbáltam), nyáron szuper volt, könnyed, olyankor nem sok krémet viselek el magamon, de télre elfelejtkeztem a használatáról. Felvitelkor kissé ragacsos, de ez elmúlik, érzetre feszesíti a bőrt. Citromos lágy illata volt, enyhe. Alapjában szívesen használtam, de semmi különlegeset nem tett a bőrömmel. Azért adok 5 csillagot rá, mert nyári hidratàlónak jó volt.

L'Occitane Immortelle Divine Tisztító Krémhab

L'Occitane Immortelle Divine Tisztító Krémhab
2019. április 9.

Mintát kaptam belőle, egy nagyon kellemes virágos illatú, géles-habos-krémes arctisztító. Benedvesített arcra kevés kell belőle, talán borsónyi. Örömmel elhasználtam, kissé ugyan szárította a bőröm, de a szememet nem csípte. Elèggé drágának találom, és picike a mennyiség, ezért sem tervezem megvenni. Négyesre értékelnèm.

3 ÖSSZETEVŐ

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!