anetta.filip

Regisztráció dátuma: 2014. február 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 18.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Ben & Anna Provence Deo Stift

Ben & Anna Provence Deo Stift
2022. július 11.

2020.07.03. Szeretem. Finom illata van. Felváltva használom más dezodorokkal. Nem vettem észre, hogy megfogott volna valamit, és szerencsére nem bántotta a hónaljamat sem.

Update: Nagyon bejött nekem ez a dezodor!

Pharmatheiss Redupetin Bőrelszíneződésekre és Pigmentfoltokra

Pharmatheiss Redupetin Bőrelszíneződésekre és Pigmentfoltokra
2022. június 20.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, de sajnos elkavarodott a termék, most megvan és el is kezdtem használni. Elsőre pozitívum az összetevőlista és hogy nem okozott allergiás reakciót. Az orrom tövében levő foltra kenem, de a homlokom is kapni fog belőle, aztán jövök update-elni.

Perl Weiss Shine On Kókusz-Menta Fogkrém

Perl Weiss Shine On Kókusz-Menta Fogkrém
2022. január 18.

Már várom, hogy elfogyjon, de nem azért, mert annyira rossz lenne szegényke, mint ahogy itt sokan leírják, de persze minden szubjektív. Az kétségtelen, hogy elég folyós, de nekem megfelelően habzik, az íze is rendben van, mèg frissességet is hagy maga után. Egyszerűen csak szeretem váltogatni az ízeket, színeket, úgy egyáltalán a fogkrémeket.
Egyébként a színe is vidám, hiányozni fog a polcomról.
Fehérítő hatását nemigen vettem észre, lehetséges, hogy csak csendben tette a dolgát, és menetközben megvédte a fogaim a tea okozta elszíneződésektől. Ez a gyümölcsös termékcsalád üde színfolt volt a mindennapos fogápolásban. Még régebben vettem ananászosat is, azt jobban szerettem.

3 ÖSSZETEVŐ

Más néven KGF. Egyláncú szintetikus fúziós peptid, melyet erjesztéssel állítanak elő.Az összetevő gyártójának ígéretei szerintelősegíti a haj növekedését vastagságban, a tüszők sűrűségében és a hosszában mérve is.