Anetta89

Regisztráció dátuma: 2016. május 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. május 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Dr. C. Tuna Vitalizing Hajpakolás Minden Hajtípusra Fekete Köménymag-Olajjal

Dr. C. Tuna Vitalizing Hajpakolás Minden Hajtípusra Fekete Köménymag-Olajjal
2019. április 14.

Még tesztelés alatt áll, de 3. használat után nem nyújt semmi extrát. Elég száraz a hajam, pakolásként használtam bebugyolálva kb 20 percig majd alaposan kiöblítettem. Nem tartalmaz felesleges színező vagy illatanyagot, ami nagy előnye ugyanakkor nekem hátránya is, mert nem bírom megszokni a fura illatát, pont ezért nem szívesen használom. Még adok esélyt neki 1-2 alkalommal, mert nem olcsó, kidobni sajnálnám, azonban újra biztos nem veszem.

Tangle Teezer Thick & Curly Hajkefe

Tangle Teezer Thick & Curly Hajkefe
2018. augusztus 8.

legjobb hajkefe, amióta kipróbáltam (2 éve már) csak ezt használom. az amúgy nagyon gubancolódásra hajlamos, vékony szálú hajam is könnyedén bogozza ki, nem húz se vizes se száraz hajon. A 3 éves keresztlányom, akinek könyörögni kellett azelőtt, hogy végre fésülködjünk meg is szívesen hagyja a haját fésülni már DE csak ezzel a fésűvel :)

Crystal Nails Xpress Led Ötujjas Led Lámpa

Crystal Nails Xpress Led Ötujjas Led Lámpa
2018. március 20.

one step szettben vettem meg, nem bántam meg, nagyon könnyü használni és szép körmöket lehet készíteni, ráadásul gyorsan.
-1 csillag mert az elsö használat után a gombja beesett a gépbe...szétszedtem és nahy nehezen visszatettem, azóta sincs baja de kissé zokon esett