AnettKocsis

Regisztráció dátuma: 2016. február 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. február 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Med Ultra Szenzitív Cica Arckrém Pattanások Ellen

Balea Med  Ultra Szenzitív Cica Arckrém Pattanások Ellen
2023. március 6.

Sajnos csatlakoznom kell az 1 csillagosok táborához. Kezelhetetlenül morzsolódik, kukacoskodik. Nem tudom egyáltalán marad-e termék a bőrömön, de semmit nem csinál.

PanOxyl Acne Foaming Wash

PanOxyl Acne Foaming Wash
2023. február 25.

Az egyetlen termék, ami láthatóan segít az aknem ellen! Szedtem isotretinoint, antibiotikumot, használtam különböző bőrgyógyász által felírt krémeket, hosszútávon mégis ez vált be a legjobban. Nem irritálja a bőröm (meg a cerave lemosó is kikezdte!), a pattanások száma szépen mérséklődött. Emellett persze fokozottan figyelek a nyugtató termékek használatára (G&G liquid hydration, Cosrx csigagel essencia, LRP Cicaplast), aktív hatóanyagnak g&g retinolt, apad-ot, hialuronsavat hasznalok. Hamlasztani gyengéd Revox mandulasavval szoktam. Spf 50 még a nappaliban is.
Nekem ez a lemosó az igazi gamechanger! Én amerikaban szoktam bevásárolni belőle hónapokra feltankolva, de láttam, hogy online is lehet rendelni, sajnos kicsit húzósabb áron, azonban ez minden pénzt megér!

Cerave Blemish Control Cleanser

Cerave Blemish Control Cleanser
2023. február 25.

Sajnos le kell pontoznom ezt a terméket. Az arcom száradt és hámlott tőle, így a hátamon lévő kisebb pattanásokra kezdtem el használni. Zuhanyzáskor ezzel mosom le mindennap a hátam, pár percet rajta is hagyom, az aktív hatóanyagok miatt. A tubus végénél járok, a helyzet csak sokkal rosszabb lett. Biztosan nem veszem újra.