Angel9377

Regisztráció dátuma: 2013. június 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. június 2.
Bőrprobléma: -

Estée Lauder Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick
2015. július 25.

Tegnap láttam a Douglasban, hogy már kint vannak a shine-ok, és persze muszáj volt kipróbálni ezeket a kis csodákat (és haza is vinni egyet). Gyönyörű színek, ha az ember lánya csak egyet akar választani, akkor bajban van. Könnyedén siklik, egyszerű felkenni, ez egy álom. És ami még egy plusz pont, hogy nekem kevésbé ül bele az ajkaim ráncaiba, mint a sima envy, és nem is szárít. Egyszóval tökéletes. Már csak azt kellene kitalálnom, hogy fogom kibírni, hogy ne vegyem meg a fél kollekciót. Remélem Wishes fog tesztelni sokat és lesz poszt róla, hátha úgy könnyebb lenne a döntés :)

Sajnos vagy nem sajnos, de lettek tesók az Empowered, Suggestive és Pink Dragon személyében. Mindegyik gyönyörű, tartós. Munkahelyre mostanában a Suggestive és Pink Dragon lettek a befutók, de azért a Surreal Sun-t is használom néha oda is. Az Empowered az első piros rúzsom, mert eddig úgy voltam vele, hogy nekem az nem áll jól és kész. Őt kicsit nehezebb "kezelni",mint a többieket, viszont ha kicsit tovább is kell pepecselni, megéri.

Sleek Oh So Special i-Divine Palette

Sleek Oh So Special i-Divine Palette
2015. július 25.

A színek jól pigmentáltak és elég jól kombinálhatóak, viszont nekem nem lett a kedvencem, mert porzik, a csillám pedig potyog. A sok szép szín ellenére ezért nem nyúltam hozzá túl sokat, el is ajándékoztam.

Lush Sakura Fürdőbomba

Lush Sakura Fürdőbomba
2014. október 12.

Ilyenem is volt, de nem nagy szám. Opálosra színezi a vizet, ami nekem annyira nem jön be, és az illata se olyan jó. Kicsit lassabban is oldódik fel, de ezzel nem lenne bajom. Nagyon semmilyen volt,nem is tudok róla mit írni.

15 ÖSSZETEVŐ