angelikabalazs

Regisztráció dátuma: 2019. november 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. november 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. február 27.

Szeretem, mert a tucsogós zsíros bőrömet kezelhetővé tette. Reggel este használom. De, hogy a pattanásokra mennyire hatásos? Hát ez egy jó kérdés, nekem alapból nagyon lassan gyógyulnak/ múlnak el utána a pirosságok. De nekem ennyi pénzért már megéri, h a zsíros bőrömet karbantartja.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2020. február 27.

Nagy szerelem a miénk ezzel a hámlasztóval! Egyszerűen imádom, már lassan egy üveggel elhasználtam, és nagyon szeretem! Heti 2x szoktam használni, utána egy tetszőleges agyagos maszk. Szuper tiszta bőr a végeredmény. Még a bárányhimlő maradványok is elkezdtek feltöltődni és halványulni. Nekem a miteszerek ellen is működik, pattanásokkal is megküzd! Én csak ajánlani tudom, ár érték arányban szerintem az egyik legjobb!

Lush Rosy Cheeks Friss Arcpakolás

Lush Rosy Cheeks Friss Arcpakolás
2020. február 27.

Nem az első friss arcpakolásom tőlük, amit kipróbálok, de eddig ez a kedvencem! Nem szeretem a rózsa illatú termékeket, de ennek nagyon kellemes az illata. Én heti 2x használom a The ordinary 30% AHA 2% BHA hámlasztóm után. Megnyugtatja a bőröm, extra puhának és tisztának érzem a bőröm ezen kombó után!