Angelina

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Herstat Herpeszkenőcs

Herstat Herpeszkenőcs
2014. március 6.

Érdekes, hogy más írja, hogy nem használt neki, sőt rosszabb lett. Nekem pont, hogy nagyon is bevált, amin meglepődtem, mert sokszor a komolyabb gyógyszeres készítmények se segítettek (pl. Zovirax). Ezzel viszont amint elkezdem érezni, hogy herpeszem lesz, csak bekenem és kb. 2 használat alatt elmulasztja, sőt megelőzi. És az sem mellékes, hogy természetes anyag van benne! Én nagyon szeretem! És tényleg tömény propoliszos az illata, úgyhogy nem kamu :)

Alverde Növényi Szappan Verbénával és Citrom illattal

Alverde Növényi Szappan Verbénával és Citrom illattal
2014. március 6.

Ajándékba kaptam. Az illata eszméletlen finom! Én csak arcmosásra használom. Eleinte nagyon szárított, de szerintem csak meg kell szoknia a bőrnek, mert kiválóan hámlaszt is. Pár alkalom után már nemhogy nem szárított, kifejezetten selymes lett tőle a bőröm! Ajánlom mindenkinek akinek problémás a bőre. Nekem az állagával sincs gondom, nem ázott szét egyáltalán.

Himalaya Herbals Tápláló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Tápláló Ajakbalzsam
2014. március 6.

Az itteni vélemények alapján vettem meg pár napja, mert iszonyatosan cserepes és sebes volt a szám a tél miatt és már semmi nem használt rá. Esküszöm első használat után is egyből sokkal jobb lett! Azóta pedig teljesen helyrehozta. Szuperül hidratál, jó az állaga, sokáig érezni a hatását. Nekem az illata is tetszik, tényleg gyerekrágó :)

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ