angica0901

La Feminité
Regisztráció dátuma: 2016. március 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

La Feminité
Regisztráció dátuma: 2016. március 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Thierry Mugler Mirror Mirror Collection Miroir Des Voluptes

Thierry Mugler Mirror Mirror Collection Miroir Des Voluptes
2018. január 3.

Mielőtt megvettem, itt néztem meg a véleményeket róla. TM Alien (lila) imádom, gondoltam nem nagyon nyúlhatok mellé ezzel sem. Köze nincs egymáshoz a két illatnak. Ez engem valahogy Ingrid Bergman és Humphrey Bogart fülledt Casablancájába repit. Nekem nagyon tetszik ez az illat, számomra a NŐ-t tükrözi. Mély, erős, karakteres, fűszeres, tüzes, némileg misztikus....ááááááááááá... imádom..., de szerintem ezt az illatot tudni kell viselni, és nem ajánlanám egy 20-as éveiben járó lánynak, inkább 35 fölött. Mindenesetre Marilyn piros körmökhöz nagyon megy :).

Avon Summer White Sunrise EDT

Avon Summer White Sunrise EDT
2016. július 24.

Az illat izlés kérdése. Nekem ez az illat éppen annak a helynek a megfelelője, ahol élek. Nem egy kellemesen lágyan lebbenő kép tárul elém, amikor megillatozom, hanem egy fülledt, tengerparti nyári éjszaka. Nekem inkább a sunset név illeszkedik hozzá, de a lényegen nem változtat: én szeretem, és tuti, hogy újra fogom venni. Egyébként pedig EDT mivoltjához képest elég tartósnak is bizonyult.

Anew Essential Fiatalság Megőrző Szérum

Anew Essential Fiatalság Megőrző Szérum
2016. április 26.

A leirásban szereplő 3 napot vitatnám, a csoda nem érkezett meg ennyi idő alatt, deeeeeee...., már nagyjából 2-3 hete használom, és én bizony észreveszem a változást. A homlokomon lévő mélyebb (hunyorgó) ráncaimon már csak a botox segitene, de ezt leszámitva az arcom valóban élettel teltebb, ragyogóbb. Némi kis illattal rendelkezik, valóban szuper gyorsan beszivódik a bőrbe, és szemkörnyékre használva sem tapasztaltam semmilyen irritációt. Lelkesen kenem tovább, de teljesen biztos vagyok benne, hogy ez nálam újravevős.