Best of Beauty 2019

Angie22<3

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Mark Szemöldökformázó Készlet

Avon Mark Szemöldökformázó Készlet
2015. november 26.

Akciósan vettem, a wax részét nem nagyon használom mert nekem olyan maszatos vele dolgozni, viszont a színét nagyon szeretem. Abszolút természetes hatást nyújt, nagyon szép barna, abszolút illik a bőrömhöz és a hajamhoz is. Az ecsetet én sem szeretem annyira, szerintem nem teljesen megfelelő a formája! Nekem is porlik kicsit a barna festék része, még az arcom is olyan szokott lenni, de egy nagyobb ecsettel eltávolítom és nem látszik. A tartóssága nekem meglepően hosszú, pedig zsíros a bőröm és naponta többször is zsírmentesítem a T vonalamat, de a szemöldököm nem kenődik el :)

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanília Bőrtápláló Testpermet

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanília Bőrtápláló Testpermet
2015. november 26.

Imádom az illatát, de bevallom töredelmesen, hogy csak a lakás illatosítására használom, magamon egyáltalán nem :)

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával
2015. november 26.

Legalább fél éve vettem meg, de maximum kétszer-háromszor használtam, mert egyrészt macerás kicsit a használata, nehéz leszedni a bőrről, valamint nagyon csúnya, foltokban kivörösödő lesz tőle az arcom közvetlenül a lemosás után. A bőröm kicsit simább lesz tőle, de komolyabb változást nem vettem észre, de nem használtam huzamosabb ideig!