angyalszív

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Tresemmé Keratin Smooth Sampon Marula Olajjal

Tresemmé Keratin Smooth Sampon Marula Olajjal
2021. január 11.
(!)

Krémmániás terméktesztelés útján jutottam hozzá a termékhez.
Sajnos hosszabb távú használat során a fejbőröm valamelyik összetevőjét nem igazán tolerálta,hajmosást követő napon rettenetesen viszketett.
Emiatt és amiatt, hogy tartalmaz szilikont és szulfátot, nem tervezem, hogy újravásárolom.

Tangle Teezer Blow-Styling Round Tool Körkefe

Tangle Teezer Blow-Styling Round Tool Körkefe
2020. május 4.

Úgy látom én vagyok a "kakukk tojás".
Gyenge, vékonyszálú, tartás nélküli, félhosszú hajamhoz nekem bevált. Azt persze nem állítom, hogy ennél profibb kefét el sem tudok képzelni, de nem húzza a hajam, a tövénél megemeli, és az egyébként gubancolódásra erősen hajlamos hajam nem gubancolódik, ha ezzel szárítom be.
(Az anyaga tényleg beton kemény, ezért érzékeny fejbőr esetén ajánlott fokozottan figyelni a használatánál.)

Suddenly Madame Glamour

Suddenly Madame Glamour
2019. november 27.

1. eset: a futár hozta a megrendelt csomagot és azt mondta, hogy addig el nem mozdul, míg nem árulom el, hogy milyen parfümöt
használok, mert isteni!
2. eset: a kedvenc zöldségesemnél vásároltam és az eladó hölgyike kérdezte, hogy milyen parfümöt használok, mert pár napja elmentem az üzletben a férje mellett és azt mondta, hogy ha legközelebb megyek, kérdezze meg, hogy milyen parfümöt használok, mert isteni.
3. eset: az irodában a kolléga azt mondta, hogy el kell, hogy áruljam, hogy milyen parfümöt használok, mert szeretné meglepni a feleségét, és ez amit én használok isteni.
Kb. 1,5 hete lekaptam a Lidlis polcról és hazavittem. Ezalatt a rövid idő alatt annyi bókot kaptam erre az illatra, mint más parfümnél
soha. Megvolt az eredeti Coco is, de azt soha senki sem "istenítette". (Érdekes, hogy mind a három pasi ezzel a szóval jellemezte.)
Egyszóval replika vagy sem, ez az illat a férfiaknak abszolút bejön.
Ja, és nekem is.