angyalszív

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Suddenly Madame Glamour

Suddenly Madame Glamour
2019. november 27.

1. eset: a futár hozta a megrendelt csomagot és azt mondta, hogy addig el nem mozdul, míg nem árulom el, hogy milyen parfümöt
használok, mert isteni!
2. eset: a kedvenc zöldségesemnél vásároltam és az eladó hölgyike kérdezte, hogy milyen parfümöt használok, mert pár napja elmentem az üzletben a férje mellett és azt mondta, hogy ha legközelebb megyek, kérdezze meg, hogy milyen parfümöt használok, mert isteni.
3. eset: az irodában a kolléga azt mondta, hogy el kell, hogy áruljam, hogy milyen parfümöt használok, mert szeretné meglepni a feleségét, és ez amit én használok isteni.
Kb. 1,5 hete lekaptam a Lidlis polcról és hazavittem. Ezalatt a rövid idő alatt annyi bókot kaptam erre az illatra, mint más parfümnél
soha. Megvolt az eredeti Coco is, de azt soha senki sem "istenítette". (Érdekes, hogy mind a három pasi ezzel a szóval jellemezte.)
Egyszóval replika vagy sem, ez az illat a férfiaknak abszolút bejön.
Ja, és nekem is.

Estrea Aloe Vera Bőrtápláló Arckrém

Estrea Aloe Vera Bőrtápláló Arckrém
2019. november 15.

Nagyon-nagyon megéri az árát (jelenleg 650 kemény forintért vettem).
Hiper-szuper érzékeny bőrömre az elmúlt pár évben kipróbált rengeteg arckrém (márkástól a márkátlanig, drágától az olcsóig) közül ettől nem leszek kiütéses, nem lesznek rajtam gyulladt pattanások.
Vízhiányos kombinált érzékeny bőrömnek kiváló ez a krém! Örülök, hogy rátaláltam és kipróbáltam.

Balenciaga Paris EDP

Balenciaga Paris EDP
2018. május 16.

Engem személy szerint elvarázsolt ez az illat! Édes illat kedvelő vagyok/voltam és egyáltalán nem kedvelem az unisex illatokat. Ez az illat nem édes, és rajtam enyhén maszkulin, de mégis menthetetlenül beleszerettem! :)