ani.kiss307

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Marvis Whitening Mint Fogkrém

Marvis Whitening Mint Fogkrém
2020. június 14.

Nem olyan régen kezdtem el használni. Egy ismerős ajánlotta. Szerintem jól tisztít, fehérebbek is lettek a fogaim, nem azt mondom, hogy olyan mint fogfehérítes után, de látszik. Amit én is kevésnek tartok a mentolos íz,hamar elszáll. Még nem tudom, hogy újra fogom e venni. Elég nagy tubus a végén kiderül, mert azért nem egy olcsó fogkrém.

Sebamed Korpásodás Elleni Sampon pH 5.5

Sebamed Korpásodás Elleni Sampon pH 5.5
2016. május 15.

Ez a kis csoda sampon hozta rendbe a fejbőrömet :)))) Az utóbbi időben minden sampontól viszketett a fejbőröm de valami borzalmasan...rengeteget kipróbáltam a drágától a babasamponig,de egy ideje már ezt használom és megszűnt minden kínom.Úgyhogy nálam tényleg csodaszer.Csak kár, hogy a Müllerben lehet kapni,a gyógyszertárakban már nem sajnos :(Hosszú festett hajam van utána kell balzsam én nem kimoshatót használok és egy kis olaj és még a hajam is szép fényes,szóval maximálisan elégedett vagyok:)

Maybelline The Falsies Push Up Drama Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Push Up Drama Szempillaspirál
2016. április 20.

Hát elcsábultam...megvettem...olyan szép a csomagolás....hát csak annyi...maga a borzalom:((((,majdnem egy éve egy másik szempillaspirált használok a maybellinet től...az szuper...de ez kuka,vagy valahogy a másikkal kombinálva elhasználom....igen drámai...ahogy össze csomósodnak a szempilláim :((((
emelni nem emel,fura a kefe,nem választja szét a pillákat.