Ani79

Regisztráció dátuma: 2015. október 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 28.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Tihanyi Levendula Manufaktúra Bazsarózsa EDP

Tihanyi Levendula Manufaktúra Bazsarózsa EDP
2021. augusztus 10.

A legendás Deák téri papír írószer bezárása előtt kiárusították - itt jutottam hozzá a Don't forget Budapest szappanhoz - hát az valami isteni. Gyorsan rá is kerestem, hogy parfümben gyártják-e. Az összetevők alapján nem volt nehéz megtalálni, hogy a manufaktúra Bazsarózsa illata az. Nem adja vissza a szappan krémességét (hogyan is tehetné), de imádom úgy ahogy van. Nem tudom, hideg időben milyen lehet, de a meleg nagyon jól áll neki. Talán , mert számomra a levendula mindig egy kis mentholosságot csempész mindenbe. Rendkívül nőies, finom, kellemes, bájos illat. Nem hivalkodóan van jelen. 4-5 óra a tartóssága, de felfrissít mikor újrafújom. Az egyik legbájosabb női illatom. Újraveszem, az tuti

Vera Wang Rosebuds & Vanilla EDT

Vera Wang Rosebuds & Vanilla EDT
2020. május 22.

Isteni! Annyira finom, hogy nem is tudom megfogalmazni :) Rózsás, de nem a bolgár víz jut eszembe és nem is orrfájósan, hanem finoman , a vanilliával kiegészítve valami isteni púderességet kap, de nem fojtogatóan száraz. Nekem most ő AZ illatom:)

Yodeyma For You EDP

Yodeyma For You EDP
2020. március 15.

Isteni finom és tényleg hozzá a Chanel tendre illatát - talán még jobb is. Azért nem 5 csillag,mert annyira nem tartós,legalábbis rajtam,de végül is ennyi pénzért egy nagy otthonra egy a táskába simán belefér. Finoman meg-megcsap az illata napközben. El is felejtettem mi van rajtam és szaglásztam,hogy honnan ez a jó illat,jah,hogy ez én vagyok 😆