Ani80

Regisztráció dátuma: 2012. február 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. február 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2015. május 14.

Nagyon szeretem. Folyamatosan használom már több, mint fél éve. Mindig újrarendelem ha elfogy. Többek között neki is köszönhetem, hogy sokat javult az arcom állapota (természetesen mást is bevetettem pl. eleinte Akneroxid, BHA, de főleg, hogy igyekszem hanyagolni a tejtermékek fogyasztását). De ez az a termék, amit reggel-este mindig használok, mert nagyon jól megnyugtatja a bőrt, leviszi az esetleges pirosságot és számomra a hidratálása is elég.

Egyébként akinek az áll vonalában nagy hormonális pattanások jönnek ki, annak érdemes megpróbálnia, hogy két-három hétig nem eszik-iszik tejterméket (tejet, túrót, kefírt, stb.), ennyi idő alatt kiderül, hogy ez a módszer segít-e. Nekem leginkább ez vált be, már két hét alatt sokat tisztult az arcom, addig folyamatosan tele voltam nagy kinyomhatatlan pattanásokkal, hiába kentem bármilyen "csodaszert" az arcomra. Most már csak minimális tejterméket eszek, lényegében nincs is pattanásom.
Egy külföldi oldalon olvastam, hogy a tejben lévő bizonyos hormonok egyeseknél pattanást okozhatnak (ezeket a hormonokat a tehén termeli, hogy a kis boci nagyra nőjjön, tehát "természetesen" megtalálható a tehéntejben, nem kívánok összeesküvés-elméleteket gyártani, vagy a tej ellen beszélni).

Dove Supreme Body Silk Testápoló Krém

Dove Supreme Body Silk Testápoló Krém
2015. május 14.

Az illata tényleg jó, valóban nincs zsíros érzés utána, de nekem szárítja a bőröm. Este bekenem vele magam és másnap reggel már viszketek :(
Talán kézkrémnek elhasználom. Egyébként nagyon szeretem a Dove testápolókat, de ez nekem csalódás volt (még jó, hogy én is kuponos akcióban vettem és nem teljes áron).

Balea Bodycreme Grapefruit

Balea Bodycreme Grapefruit
2012. május 15.

Kellemes kis testápoló, állagra ugyanolyan, mint a kókuszos testvére. A hatása szintén, úgyhogy én örömmel elkenegetem ezt is. Verhetetlen ár/érték arány. 500 ml-t kapunk kb. 700 Ft-ért. Az illata kibontva elég erős (konkrétan tényleg úgy illatozik, mintha félbevágnál egy grapefruit-ot), felkenve viszont annál hamarabb elillan az illata.