Aniko19870805

Regisztráció dátuma: 2018. március 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. március 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2020. március 24.

Borzalmas! Fényesedésre hajlamos, száraz bőröm van. Több GG terméket használtam már, amik egy az egyben beváltak. Ez katasztrófa.
A szaga fémes, ez még nem is lenne baj, de amikor az arcomra kenem a kezem és az arcom is napégette szoli szagú lesz. Olyan szinten, hogy nem lehet lemosni. A tenyerem 4. napon sárga lett tőle, mint egy rossz önbarnítótól, irtó büdös, lemoshatatlan. Abbahagytam , 3-4 nap alatt lekopott a szag és a sárgaság is. Este tettem még egy próbát, gondoltam egy ecsettel viszem fel az arcomra, de olyan szagom van most reggel, hogy nem bírom saját magam elviselni.

Nivea Q10 Power Melt-In Éjszakai Arcmaszk

Nivea Q10 Power Melt-In Éjszakai Arcmaszk
2019. augusztus 9.

Nem ragacsos, éjszakai kis csoda. Sajnos tipikus Nivea illat társul hozzá, és belenyúkálós, ami miatt nálam 4 csillagot kap. Az illat hamar elillan, de jól esne éjszakára egy kis nyugtató illat. Nem ragadok a párnámba, a hajam sdm ragad az arcomba. Reggel érzem, hogy vam valami az arcomon, azonban ígyis úgyis lemosom. És csodás, puha, hidratált lesz a bőröm. Kipihentebbnek látszik.

Yves Rocher Maracuja Hajpermet

Yves Rocher Maracuja Hajpermet
2019. április 15.

Ebbe a limitált illatba belezúgtam, így meg kellett vennem. Sajna nekem nem jött be annyira, de ez az illat annyira magával ragadott, ogy 4 csillagot adok. Kissé zsírosítja a hajam.