Aniko71

Regisztráció dátuma: 2019. július 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. július 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cien BB Krém SPF15

Cien BB Krém SPF15
2019. július 1.

BB krém-ügyben kicsit sznob vagyok, úgyhogy ezzel úgy voltam, hogy mi a fene, a Lidl saját márkás BB krémet csinált, tegyünk egy próbát ennyi pénzért, max a lábamra kenem szoknyához. :) Ehhez képest kellemesen csalódtam. Valóban erős szaga van, de a felkenés után ez nem érződik. Megfelelően fed, a pigmentfoltjaimat is kiegyenlíti. Elsősorban az ára, és a fényvédelem miatt választottam nyárra, sportoláshoz, csak hogy ne teljesen smink nélkül induljak el, de azóta munkahelyre is használom, egy bronzosítóval teljesen megfelelő alap. Amit mások is írtak, hogy kicsit kukacosodik, de nálam ez csak akkor fordult elő, ha alá krémeztem hidratálóval. Amióta csak a BB krémet használom hidratálásra, és szivaccsal dolgozom el, ez a probláma sem áll fenn. Sőt, ami nekem fontos, nem leszek estére fényes, kifejezetten szárítja az amúgy zsíros bőrömet. Igazából emiatt is regisztráltam, hogy zsíros bőrűeknek ajánljam, mert meglepően jót tett a pattanásaimnak. Előzőleg koreai Missha BB krémet használtam, ami egyrészt drága, másrészt nekem kicsit maszkszerű, úgyhogy szerintem a Cien nagyon megéri az árát.