anikof

Regisztráció dátuma: 2015. május 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Skinoren Krém

Skinoren Krém
2018. március 3.

Szintén bőrdoki írta fel, periorális dermatitiszre ajánlotta... 1 hónapja használom, nekem nem csípett az elején, csak bizsergett. Az első pár használat alatt úgy éreztem, hogy lezsibbad a szám :D De ahogy jött, úgy el is múlt az az érzés. A p.d.-n kívül piros foltokra, göbökre, pattanásokra használom. Úgy veszem észre, hogy halványítja, amit kell, és nyugtatja a bőrömet, visszahúzza a pattikat, de lassan hat, úgyhogy időt kell adni neki. Legutóbb kérdezte a doki, hogy mit veszek észre a T-vonalban, enyhíti-e a zsírosságot? Nem tudtam, hogy egész arcra használhatom, úgyhogy utána már vékonyan felvittem oda is, de nem vettem észre ez ügyben nagy változást, viszont irritációt nem okoz, úgyhogy napi szinten használom, pláne áll vonalon, van hogy többször is. Eddig szeretem, úgyhogy 5*.

FLP Aloe Propoliszos Krém

FLP Aloe Propoliszos Krém
2018. március 3.

Update: Hajjaj.. Nem tudom. Kb fél éve piros foltok jelentek meg az állam körül, én meg bőszen kenegettem ezzel a krémmel, hátha elmúlik tőle. 2 hónapja elmentem egy bőrgyógyászhoz, aki periorális dermatitiszt diagnosztizált.. Rémálom. Említettem neki ezt a krémet, és mondta, hogy jó-jó, de a propolisszal vigyázni kell, mert okozhat allergiás reakciót is, úgyhogy hagyjam abba a használatát. Az elején a szárazságokat jól kezelte a zsírossága miatt, de le kell vonjak még 1 csillagot, mert nem tartom kizártnak, hogy köze van a bőröm rosszabbodásához.

A sok mosogatástól elképesztően száradni kezdett a kezem, már szinte fájt (mára már orvosoltam egy bőrbarát mosogatószerre váltással), gondoltam kipróbálom rá ezt a krémet, és 2 nap alatt! rendbe tette. Zsíros, tömény krémnek hat, tehát használata után, mintha hagyna egy réteget a bőrömön, ami ápolja azt. A homlokomon, és az orrom tövében többször okozott már pici pattanásokat, és nagy dudorokat is (ezért a -1*), de az államon szeretem alkalmazni. A pirosságokra és száraz részekre szépen használható, csökkenti a gyulladást, és táplálja a bőrt. Az illata kellemes, egy tubus pedig sokáig elég. Néha vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban, így mára már csak a konkrét problémáimra használom, aminél viszont maximálisan teljesít.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2018. március 3.

Én erről még hogy hogy nem írtam véleményt? Nagyon sokáig elég a 400 ml-s kiszerelés, kb 1 évig nekem kitart úgy, hogy nem sminkelek (csak korrektort használok itt-ott), így csak 1-1 vattapamaccsal eltávolítom az aznapi szennyeződéseket. Baromi érzékeny bőröm van, de tényleg, seperc alatt kipirosodik az arcom, bekönnyezik a szemem, stb stb, viszont ezt imádom! Semmi irritáció, csak kíméletesen tisztítja a bőrömet.Nagyon rendben van ez a termék. 5*