Animoka

Regisztráció dátuma: 2018. július 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. július 23.
Bőrtípus: Száraz

1 ELADÓ KRÉM

Aigner Pour Femme EDP

Aigner Pour Femme EDP
2021. január 17.

Elsőre nagyon nem tetszett, és másodjára sem. Szomorú voltam, na itt egy újabb tucat illat, valami arrogáns fel hanggal. Félre is tettem, további döntéshozatalig.
Egy hónap múlva vettem újra elő, addig megérett bennem, hogy túladok rajta. De előtte adtam neki egy utolsó esélyt, ahogy kell, türelmesen végigvárva a teljes lecsengést. És láss csodát, bebizonyította, hogy igenis tud, és nem kommersz!
Nagyon klassz, nőies, könnyed virágos, édeskés és játékos illat lett belőle, egy kis egzotikus beütéssel. Valószínűleg túl meleg volt neki az idő az első két próba alkalmával, mert konkrétan kánikula volt. Azóta is szeretem, és szívesen viselem.

Karl Lagerfeld Private Klub for Women

Karl Lagerfeld Private Klub for Women
2020. szeptember 5.

Imádom! Nagyon finom, élettel teli, nőcis illat. Egyszerűen jó érzés viselni, jókedve derít!
Tetszik a kifújàstól a leszáradásig. Kezdetben friss, citrusos, majd jönnek a virágok. A rózsa ott van még a leszáradáskor is, de csak lehelet finoman. A végén kapunk egy virágos-krémes-púderes illatot, ami lágyan körbeölel. A tartóssága is rendben van.

Rochas Femme Rochas EDT

Rochas Femme Rochas EDT
2020. augusztus 30.

Nemrég sikerült beszerezni Terikénktől, ezúton is köszönet érte😘, Az eleje azt idézte fel bennem, amikor még a szocializmusban Húsvétkor egymást érték a locsolók, es kb a 10. Kölni után már kész voltam a sokféle illat keveredésétől. Szerencsére azonban ez nem tart sokáig, mert kifutás után azonnal elkezd átalakulni, és kb 5 perc múlva eltűnik a zavaró töménység és lágyul az illat. Aztán átadja a helyét egy rendkívül nőies, fűszeres virágos illatkölteménynek. A fahéjat parfümben nem szeretem, viszont itt annyira jól együtt muzsikál a többi fűszerrel, hogy csak az összhangra figyelek, ami csodálatos, egy szuperprodukció!