anita.szaraz

Regisztráció dátuma: 2014. július 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. július 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

MakeUp Revolution Retro Luxe Matte Lip Kit

MakeUp Revolution Retro Luxe Matte Lip Kit
2019. április 28.

3 csillag, mert sikerült egy olyat megvenni amiben a ceruzával van valami és ezért nem működik. De nem is baj, így visszagondolva, mert olyan kemény anyagból van, hogy szinte fájdalmas vele kontúrozni, egyáltalán nem krémes: repült is a kukába. A folyékony rúzs is csalódás. Kézfejen swatcholva sokkal szebb mint felkenve a helyére. Nekem nagyon radírozni és hidratálni kell használata előtt, hogy egy picit szép legyen. Hasonló árban vannak sokkal jobb folyékony matt rúzsok.

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2019. április 28.

DM-ben vettem 2200 forintért, két szín: rose gold és a kékes lilás. Először is, rohadjanak meg azok, akik nem a teszterekkel szórakoznak, hanem a vásárlásra kirakott termékekbe nyúlkálnak bele! A termékről: Gyönyörűek és különlegesek a színek. Szép fényük van a szemhéjon, könnyű felvinni a finom krémes állag miatt. Nekem külön öröm, hogy üveg tégelyben kapható. Amit még tesztelni fogok, hogy nyáron mit fog csinálni ezer fokban.

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2019. április 28.

DM-ben vettem 1800 forintért. Örülök, hogy hallgattam az itteni véleményekre, mert tényleg egy olyan szempillaspirál, amivel könnyű dolgozni, szép fekete és a helyén marad. Egy rétegben is szép pillákat csinál, de két rétegben az igazi. Amit a legjobban szeretek benne, hogy felkenve elég gyorsan szárad a pillákon, nem kell heteket várni, így nem ragaszt mindent a szemhéjra. Én most azt gondolom, hogy simán legyőzi a 10 ezres szempillaspiráljaimat is. Örülök a terméknek.