anita763

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Carolina Herrera 212 VIP Wild Party

Carolina Herrera 212 VIP Wild Party
2021. május 4.

Nagyszerű illat, gyümölcsös édes és virágos is egyben. Teljesen olyan, mint a 212 VIP Rose, csak gyümölcsösebb trópusibb változatban. Úgy gondolom, mind nappali, mind éjszakai parfümként használható, és minél tovább érzem az illatát, annál jobban kezdem megszeretni. Ha kedveled a trópusi illatokat és az ananászt, akkor ez a neked való illat. Sajnos már nehezen beszerezhető, de még mindig csodálatos! 💜

L'Erbolario Papavero Soave

L'Erbolario Papavero Soave
2021. május 4.

Piros, forró, bársonyos, édes, gyümölcsös, és likőrös is egyben. Nekem ez jut eszembe, amikor ezt az illatot szaglászom. Különös parfüm, és nagyon eredeti. Az elején érzem az őszibarackot és más gyümölcsös összetevőket, egy csepp édes és likőrszerű jegyekkel. Az idő múlásával púderesebbé válik a vanília és pézsma miatt. Érezni a jázmin, a mák és az artemisia illatát, a rózsa nem sok benne. A pacsuli és a borostyán ott van, de csak a háttérbe vonulva, csendesen. A vanília-pézsma kombinációja porcukor-pillecukor szerűen édes, egy kicsit emlékeztet a D&G Pour Femme-re, viszont ez valamivel jobb, sokkal összetettebb és mélyebb illat. Lehet, hogy túl édes nyárra, de hűvös tavaszi napokban is viselhető.
Édesen megnyugtató, álmodozó és kifinomult illat, egy újabb remek alkotás a L'erbolario-tól! 5*

Armaf The Pride of Armaf EDP

Armaf The Pride of Armaf EDP
2021. április 30.

Ő egy nagyon meleg, megnyugtató illat, ami édes, és extra erős. Először szimatolva emlékeztet egy kicsit a Nature Millenaire-re Yves Rocher-től, amelyet már nem gyártanak, igaz nem egyformák a két illat összetevői, de bizonyos szempontból nekem mégis hasonlítanak. Szerintem hűvösebb időben tökéletes viselet a nap bármely szakában, de én attól függetlenül melegebb időben is ki fogom próbálni, mert kíváncsi vagyok rá, hogy valójában mit is tud. A leszáradása nagyon hasonlít a CH Good Girl illathoz. Élettartamot tekintve hosszan tartó, édes illat. Nagyon kellemes viselet. A parfüm üvege igazán nehéz és csodálatos gyöngyház fényben pompázik, a doboza pedig nagyon mutatós és praktikus a kihúzható fiókszerű teteje miatt. :)

1 MÁRKA