anita763

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Lattafa Washwasha

Lattafa Washwasha
2022. április 19.

Nagyon kellemes, cukorkaszerűen édes, elegánsan nőies, ugyanakkor virágos, és púderesen szappanos illat. A málnás jegyet én konkrétan nem érzem ki belőle, viszont a kellemes pézsma illatot igen. Hatósugara és tartóssága tökéletes. Négy évszakosnak mondható parfüm. Édesszájúaknak feltétlen ajánlott. :) 5*

Chloé See by Chloé Si Belle EDP

Chloé See by Chloé Si Belle EDP
2022. április 16.

Ő egy csodálatos illat, több, mint egy átlagos virágos, 🌺 gyümölcsös parfüm. A nyírfa ad neki némi füstösséget, az illatjegyek pedig tökéletesen vannak benne elegyítve. 💖 A tartósságával sincs semmi problémám. Számomra Ő egy tiszta virágos, gyümölcsös, általam NAGYON IMÁDOTT illat. 💗

DKNY Be Delicious City Blossom Urban Violet EDT

DKNY Be Delicious City Blossom Urban Violet EDT
2022. április 1.

Kellemesen diszkrét női illat. Ő egy puhán, édesen púderes virágillat, viszont én mostanában rákaptam a kissé fűszeresebb, édes vonalra. Szerintem ő inkább az idősebb korosztálynak készült parfüm, a porszerű ibolya és rózsa, az édes almavirág, a citrusfélék, és a szantálfa elegyével vegyítve. Hordható akár nyáron is, úgy mint, az őszi, téli időszakban. A szilázsa nagyon jó, és a tartóssága sem elenyésző. Csodálatos illat. 5*