Anitabori

Regisztráció dátuma: 2018. november 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. november 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Pödör Bio Kozmetikai Olajszérum Száraz Bőrre

Pödör Bio Kozmetikai Olajszérum Száraz Bőrre
2021. április 27.

Célzottan olajos szérumot kerestem az arcomra (hidratálókrémbe szeretem belekeverni), és teljesen véletlenül találtam rá a kollekció több darabjára is a DM-ben. Ránéztem az INCI-re, tökéletesnek találtam, és mivel 2021. decemberig van a felhasználási idő megjelölve, 50% áron kaptam meg, így aztán nem is volt kérdés, megveszem-e. Az esti rutinban rögvest ki is próbáltam: Cerave kék hidratálóba kevertem egy pipettányit, ez ment arcra, nyakra, fülre és végül a kezemre. Minden porcikám hálás volt érte!

Etude House Moistfull Collagen Sleeping Pack

Etude House Moistfull Collagen Sleeping Pack
2019. november 20.

Éjszakai maszkként nagyon lassan fogyott, bár kombinált, erősen vizhianyos bőröm mindig szebb lett tőle reggelre - de képtelen vagyok bármi ragacsosat elviselni magamon. Aztán lett belőle nappalra pakolás, jó vastagon felkenve, pl egy AHA-szeanszot követően, és nagyon finom, puha, hidratalt arcbőr az eredménye. Nem tudtam sokáig eldönteni, újrarendeljem-e...A hatása tényleg látványos, még a szemem alatti részt is szépen feltölti, (többet ért ott, mint a koreai eyepatch-eim) , szóval valószínű újravevős lesz.
Először le akartam vonni 1 csillagot, mert éjszakai maszkként nem tudom használni, de végülis ez az én rigolyám miatt van, hogy nem bírom, ha a párnámhoz ragadok :)

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2019. november 20.

A rosszabb időszakokban, amikor nem elég a sima kézkrém, ezt a krémet vetem be. Az itteni ajánlások alapján, a Neutrogena hasonló állagú terméke helyett vásároltam - nem érzek különbséget a kettő hatása között, ár / érték arányban viszont igen.
Főleg éjszakára használom, mert természetesen nem tud úgy beszívódni, mint a könnyebb krémek, de nem is elvárás ez.