Anitabori

Regisztráció dátuma: 2018. november 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. november 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Etude House Moistfull Collagen Sleeping Pack

Etude House Moistfull Collagen Sleeping Pack
2019. november 20.

Éjszakai maszkként nagyon lassan fogyott, bár kombinált, erősen vizhianyos bőröm mindig szebb lett tőle reggelre - de képtelen vagyok bármi ragacsosat elviselni magamon. Aztán lett belőle nappalra pakolás, jó vastagon felkenve, pl egy AHA-szeanszot követően, és nagyon finom, puha, hidratalt arcbőr az eredménye. Nem tudtam sokáig eldönteni, újrarendeljem-e...A hatása tényleg látványos, még a szemem alatti részt is szépen feltölti, (többet ért ott, mint a koreai eyepatch-eim) , szóval valószínű újravevős lesz.
Először le akartam vonni 1 csillagot, mert éjszakai maszkként nem tudom használni, de végülis ez az én rigolyám miatt van, hogy nem bírom, ha a párnámhoz ragadok :)

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2019. november 20.

A rosszabb időszakokban, amikor nem elég a sima kézkrém, ezt a krémet vetem be. Az itteni ajánlások alapján, a Neutrogena hasonló állagú terméke helyett vásároltam - nem érzek különbséget a kettő hatása között, ár / érték arányban viszont igen.
Főleg éjszakára használom, mert természetesen nem tud úgy beszívódni, mint a könnyebb krémek, de nem is elvárás ez.

Helia-D Classic Intenzív Hidratáló Testápoló Extra Száraz Bőrre

Helia-D Classic Intenzív Hidratáló Testápoló Extra Száraz Bőrre
2019. november 20.

Testápolónak és kézkrémnek is hosszú évek óta beválik. Finom az illata, textúrája, jól beszívódik, praktikus az adagolója. És magyar termék :)