AnitaV

Regisztráció dátuma: 2019. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2019. január 20.

Azt gondolom, teszi a dolgát. Én sok-sok éves hajfestés (voltam szőke, vörös és az utóbbi kb. 10 évben sötétbarna (majdnem fekete) után gondoltam azt, hogy szeretnék világosabb hajszínt.. Az eredmény nem lett túl drasztikus, sőt, alig világosított, de a dolgát elvégezte. A sötétbarna hajfestéket kiszedte a hajamból. Igaz, vörösesbarna árnyalatú lettem, de ez köszönhető az évek óta sötét színnel festésnek, mert az ugye alapjában elszínezi az eredeti hajszínt.
A szaga nem kellemes, de simán elviselhető (akinek már dauerolták a haját, annak meg se kottyan szerintem.) Én folpackkal + zuhanysapkával + töröközővel bugyoláltam be az 1 órára a fejemet, és kb. fél óra volt az öblítési ceremónia.
Már vettem egy Syoss Lightener világosító festéket, azt szeretném kipróbálni és várni a csodát, de egyelőre nem mertem, mert 7 nap pihentetést írt a B4 használatija és még csak 1 napja csináltam meg :)

Nivea Aloe & Hydration Testápoló Tej

Nivea Aloe & Hydration Testápoló Tej
2019. január 15.

Nálam csillagos 5-ös! Imádom az illatát és végre nem egy ragacsos testápoló! Nagyon jól kenhető és hamar beszívódik.

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték
2019. január 15.

Én nagyon szeretem, nagyon egyszerű a használata, imádom a hab állagát és bőven elég a jóval váll alatt érő hajamhoz. Jó pár éve már csak ezt a fajta hajfestéket használom, pontosan az 500-as barna árnyalatot (ami többnyire nekem majdnem fekete színt hoz). Annyi, hogy azt vettem észre, elég hamar előbukkan az a pár ősz hajszálam, tehát hamar kopik..