Ann

Regisztráció dátuma: 2012. november 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Baba Sampon Száraz Hajra

Baba Sampon Száraz Hajra
2012. november 22.

Nem tudok róla rosszat mondani.
Most vettem egy másik Babát, mert ez elfogyott, és nem kaptam pont ilyet, de egy használat után sírva kerestem újra ezt, mert rájöttem, hogy a hajam igényli.
Jó az illata, olcsó, nagy kiszerelés, szép, puha lesz tőle a hajam, szóval tényleg hat.
Szeretjük, 5 csillag.

Baba Családi Sampon Minden Hajtípusra

Baba Családi Sampon Minden Hajtípusra
2012. november 22.

Én előtte a Baba száraz hajra való zöld növényes samponját használtam, és mikor elfogyott, nagyon szerettem volna ugyan olyat, de éppen nem kaptam. Körbe szagolgattam a kínálatot, ennek az illata tetszett a legjobban.
Mosás után már nem voltam olyan lelkes. Én is ricinusolajat mostam ki vele, azt úgy ahogy kihozta, utána viszont nem ismertem rá a hajamra, mintha nem is az enyém lett volna. Már egészen megsajnáltam. A tapintása is más lett, a vasaláshoz sem úgy állt, ahogy előtte, meg ahogy én szerettem volna, zsírosabb, nehezebb is lett, és korpásodott tőle a fejbőröm.
Gyorsan elbúcsúztunk egymástól.

Yamuna Hévíz Környéki Iszap Szappan

Yamuna Hévíz Környéki Iszap Szappan
2012. november 21.

Kozmetikus ajánlotta a pattanásaimra.
Nekem száraz a bőröm, de kellő hidratálás mellett minden probléma nélkül használható sorstársaimnak is.
Tényleg használ. Én csak az arcomra használom, majdnem minden nap, ha vészhelyzet van, akkor akár kétszer-háromszor is naponta. Nem tudok róla rosszat mondani, nagyon megérte. Ha elfogy, mindenképpen veszek még egyet. Aztán még egyet... :)