anna_ed

Regisztráció dátuma: 2022. augusztus 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2022. augusztus 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Old Spice Oasis Stift Dezodor

Old Spice Oasis Stift Dezodor
2024. február 6.

Nőként ezt használom és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Nem izzadok és nem férfias az illata, így az összes női dezodort veri nálam.
Plusz pont, hogy alumíniummentes!

Pem Delian Daytime Hero NMF Intenzív Hidratálókrém

Pem Delian Daytime Hero NMF Intenzív Hidratálókrém
2024. január 20.

Nagyon szeretem, most ő a toplistás hidratáló nálam. Mindig szenvedek azzal, hogy nehezen szívódnak be a hidratálók a bőrömön, aztán zsíros, olajos érzet marad utánuk, vagy "kiizzadja" a bőröm, illetve a másik oldal, hogy beszívta, de száraz maradt az arcom, mint a sivatag. Ez a krém viszont nagyon gyorsan beszívódik, nem kell sokáig szenvedni vele, sem a reggeli, sem az esti rutinban és nem pereg róla a fényvédő/smink. Nekem ez a krém nagyon bevált, de maradéktalanul akkor lennék boldog, ha a parfümöt kihagynák belőle. Illata ugyan nincs a krémnek és ahogy utánanéztem nagyon kis %-ban tartalmazza a parfümöt, de aki allergiás rá vagy érzékeny a bőre, lehet meg fogja érezni. Nekem is ilyen, nagyon pici csípő érzet szokott lenni miután felkenem, de aztán elmúlik. Ez miatt viszont most nem vonok le csillagot, mert ezzel együtt is az egyik legjobb krém, amit eddig próbáltam.

Pem Delian Day Maker Hidratáló Arctisztító Gél Hialuronsavval

Pem Delian Day Maker Hidratáló Arctisztító Gél Hialuronsavval
2024. január 20.

Szerintem nagyon szuper, meg vagyok vele elégedve. Használat után nem szárít és nem is képez egy zavaró réteget a bőrömön.
Több márkát, olcsót és drágát is kipróbáltam már, de vele most elégedett vagyok. Újra fogom venni.