Best of Beauty 2019

Anna84

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Cacharel Catch...Me

Cacharel Catch...Me
2019. január 1.

Csodálatos, sok-sok csillag. Igazi alkalmi illat, legalább is nekem.ha ezt viselem, különlegesnek érzem magam.Nagyon szeretem,ez is lesz mindig a polcon.

Suddenly Madame Glamour

Suddenly Madame Glamour
2018. november 29.

Itteni vélemények alapján vásároltam egyet ebből, egyébként sose vettem volna ilyen olcsón parfümöt, a Lidlbe amúgy is csak évente egyszer ha eljutok. Nagyon nem bántam meg, és örülök hogy rátaláltam, mert szerintem igazán nőies, csodás illat! Olvastam, hogy nagyon jó koppintása az eredetinek, és bár nem ismerem a CM-t, de simán úgy érzem magamon mintha valami luxusparfüm lenne...ennyi pénzért meg szinte ingyen van:)))

Taylor Swift Wonderstruck Enchanted

Taylor Swift Wonderstruck Enchanted
2018. október 30.

Nagyon szeretem ezt az illatot, itteni vélemények hatására próbáltam ki kb 2 éve. Nekem egyértelmű, hogy a hűvösebb, színgazdag őszi időszak illata. Ősszel csak ezt szeretem viselni. Szerencsére annak idején, mikor még lehetett kapni, beszereztem egy tartalék üveggel, amit csak most bontottam fel. Nem sokáig fog tartani a 15 ml, és mivel sehol sem találok ilyen parfümöt, talán találok helyette olyat, ami hasonló ehhez-mielőtt elfújkálom. Tippeket megköszönném:)