Annabelle

Regisztráció dátuma: 2015. január 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Schwarzkopf Palette Deluxe Hajfesték

Schwarzkopf Palette Deluxe Hajfesték
2016. március 30.

Mióta az eszemet tudom anyum mindig ezzel festette/festi a haját. Gesztenyebarnával vagy gesztenyevörössel szokta festeni. Szereti ezt a hajfestéket. Én is megvettem a deluxe-s kékesfekete színt,de gyönyörű hajam van szóval most erősen gondolkozok mi legyen. Max,pár csík :) Szeretem a festék illatát,mindig arra emlékeztet amikor anyu festeni szokta. :D

Deluxe-kékesfekete: február 23.-án festettem egy csíkot a hajamba. Mindenki dícsérte és megis kérdezték hogy akkor már miért nem az egészet festettem be. A válasz annyi volt hogy szeretem a saját hajam,nem vasalom,nem okozok neki drasztikus "gondokat",a napfényben aranylóan csillog. Hát kell ennél több? :D Tehát már eltelt több mint egy hónap. Persze lenőtt de eldugott helyre csináltam ahol a lenövés egyáltalán nem látszik. Az első pár hétben talán jobban látszott a kékes szín,most is látszik,csak nem olyan intenziven. Talán betudható annak is hogy nem vettem rá spéci hajszereket,hanem normál hajra valót használtam(amit szoktam). Egyébként nem volt festve a hajam,talán ez miatt is maradt meg ilyen szép állapotban. Persze amíg nem őszülök drasztikusan addig marad a saját hajszínem. Nekem nem kell még ezzel is a gond. Mindig azon izgulni hogy Úr Isten mindjárt lenől...most mit tegyek,vagy milyen színű legyen. 5csillagot adok megéri. 1100Ft körül vettem.

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Golyós Dezodor

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Golyós Dezodor
2016. március 8.

Igazán finom illata van,de a tartóssága nem az igazi. Talán egy hete használom ezt,de mire hazaérek vele,már nem érzem az illatát. Kísérletezek még vele,de a tavaszi "felmelegedésben" nem lesz az igazi. Talán majd novemberbe újra!

4nap telt el...elég kellemetlen élmény ért vele(egyszer hideg egyszer meleg idő)mivel a minap mikor hazaértem fura szagom volt. Semmit sem ér...lepontozom.

Palmolive Naturals Ultra Moisturization Tusfürdő

Palmolive Naturals Ultra Moisturization Tusfürdő
2016. március 4.

Jó emlékeket idéz fel. Nekem szerelem illat a fülledt melegben :D Jelenleg is ezt használom már rég meg akartam venni,csak valami mindig elcsábított. Örök kedvenc ez is.