annabngr

Regisztráció dátuma: 2019. július 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. július 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Pupa Contouring & Strobing #Ready4selfie Powder Palette

Pupa Contouring & Strobing #Ready4selfie Powder Palette
2019. november 30.

Too faced cocoa contour paletta pótlására vásároltam, 001-es árnyalatban, nagyon elégedett vagyok. Hozza a tőlem elvárt (eddig megszokott) minőséget, extra természetes. Nálam külön pont jár a gyönyörű, nem "túl csillogós" highligter-ért, és a hideg tónusú kontúrszínekért és a kialakításért is. Kényelmes nagy tükör, utazáshoz is praktikus. Szerintem az ára alapból is kedvező, nekem sikerült black friday-en beszerezni, így szuper jól jártam vele. A világos bőrűeknek ajánlom hétköznapi természetes sminkeléshez! (Nekem a sötétebb árnyalatok színei túl sárgásak, de persze ízlések és pofonok. :) )

L'Oreal Paris Unlimited Mascara

L'Oreal Paris Unlimited Mascara
2019. október 17.

Szerelem elso hasznalatra. Kicsit tul van arazva, de glamour napokon megerte! Szuper hosszu pillak, semmi pok hatas, a kulonleges kialakitasanak koszonhetoen a szelso pillakat is sokkal jobban elerem vele.

The Body Shop Down to Earth Palette

The Body Shop Down to Earth Palette
2019. augusztus 11.

akciósan vásároltam, egyenlőre nagyon meg vagyok elégedve. könnyen eldolgozható, nem porol, nagyon természetes és tartós.

update: napról napra jobban kedvelem <3 Csodaszép természetes földszínek!! Ahhoz képest, hogy csak 8 színt tartalmaz, rengeteg sminket lehet belőle varázsolni! A minőség pedig versenybe száll bármelyik csúcsmárkával. Nagyon elégedett vagyok.