AnnaEvelin86

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2020. február 24.

A legutóbbi beauty boxból szereztem, egy sima nude árnyalata került bele a dobozba nekem, de sajnos nem jött be. Olyan érzés volt, mintha korrektort kentem volna a számra, nem simult rá, kiemelte a szájredőket. Felteszem nemsoká ide ingyen elvihetőnek, egy kenésnyit használtam csak belőle.

Vintage Beauty Ajakbalzsam

Vintage Beauty Ajakbalzsam
2020. február 7.

Nekem is a beauty boxból van, de sajnos csatlakoznom kell az előttem szólókhoz. Felkenéskor valóban nyugtat, de kis idő elteltével én is még szárazabbnak érzem tőle a szám, illetve ahogy tekerem le-föl használatkor, néha lepottyan egy-egy darab, vagy a szám szélén marad, nem túl praktikus az állaga. Picit gagyi a csomagolása is (az eredeti árához képest pláne). Lehet bőrpuhításra jó lesz, könyökre vagy a sarokra, szóval nem teljesen kuka, ezért 2 csillag.

Kallos Lab35 Curl Mania Sampon Göndör és Hullámos Hajra

Kallos Lab35 Curl Mania Sampon Göndör és Hullámos Hajra
2019. május 1.

Már 1-2 éve használom a hosszú, göndör, de vékony szálú hajamra, és teljesen elégedett vagyok vele. Együtt használom a balzsammal és a pumpás ápolóval, az utóbbit a szárítás előtt szoktam ráfújni, és belenyomkodom a hajszálakba, de a fejbőrre abból nem szoktam tenni. Nekem nagyon szépen kiemeli a göndörséget, jól tisztít, és sokáig elég. Érzékeny a fejbőröm, és ez nem irritálja, nem korpásodik tőle. Szóval bevált, az ára is nagyon barátságos, illetve magyar termék, plusz nem végeznek állatkísérleteket sem a termékeikkel.