AnnaEvelin86

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2021. november 23.

Nemrég kezdtem el használni, de sajnos csak másodikra sikerült a megfelelő árnyalatot eltalálni, mert az elsőt egy viszonteladó drogériából választottam ki a minimális tesztszínekből, és utólag derült ki "élesben", hogy nagyon elüt a bőrtónusomtól (ezt feltettem a shopba: 2C1 Pure Beige). Ezért ajánlom az Estée Lauder szaküzleteket (én az Arénában voltam, ahol egy nagyon kedves és szakértő srác segített), mielőtt kiválasztja a színt, mert egyrészt minden árnyalatból van nekik, másrészt szakszerűbb segítséget kaptam ott, mint a másik drogériában, és a másodjára kiválasztott árnyalat már tökéletesen passzol. Hidratálni, fényvédőzni (alapvetően is) ajánlott, nekem nem mászkál az arcomon, nem fénylik át annyira, szép összképet ad. A pórusaim valamennyire átlátszódnak, de még nekem is gyakorolni kell az alapozó használatot. :)

Annabelle Minerals Pretty Matt Matt Hatású Púder

Annabelle Minerals Pretty Matt Matt Hatású Púder
2021. szeptember 28.

Sajnos nekem nem vált be, de ez lehet nem teljesen a termék hibája, ezért adok közepeset. Aki ügyesen használja az ecseteket, és szereti a bőre, annak biztos szép végeredményt ad, de én nem vagyok gyakorlott ecsethasználó, plusz a kombinált bőrömön sem működött, 1-2 óra alatt átfénylett. Mondjuk simán lehet, hogy nem is használtam jól, csak nekem ez a "le kell ütögetni a sörtéről" módszer nem sikerült, és ahogy valaki írta lentebb, púderes lett minden. (Feltettem a boltba, plusz a hozzá kapott Natural Fair alapozó mintát szintén adom mellé. (Hármat kaptam, kettőt kipróbáltam, de az sem jött be.))

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2020. február 24.

A legutóbbi beauty boxból szereztem, egy sima nude árnyalata került bele a dobozba nekem, de sajnos nem jött be. Olyan érzés volt, mintha korrektort kentem volna a számra, nem simult rá, kiemelte a szájredőket. Felteszem nemsoká ide ingyen elvihetőnek, egy kenésnyit használtam csak belőle.