Annamanna6

Regisztráció dátuma: 2018. május 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2018. május 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Crystal Body Dezodor Stick

Crystal Body Dezodor Stick
2018. július 11.

Már régebben is használtam hasonló terméket. Most újra elkezdtem használni, mert nem dezodor helyett, hanem izzadságszag semlegesítőként használom. Lányok-asszonyok figyelmébe ajánlanám - fiúk most ne figyeljetek - nyáron a mell alatti területre aranyat ér!!!! A vizes bőrre kell felkenegetni. A bőr izzad, az a dolga, de ezzel nem az izzadást akadályozom meg, hanem a baktériumok elszaporodását - ami a kellemetlen szagot okozná. Tehát tökéletesen meg vagyok vele elégedve! Szuper!
(Aki gyengének találja nagy melegben, adhat még egy esélyt neki úgy, hogy estére újra felkeni.)
A mini változata 40 g-os, Rossmannban az ára: 1149,-Ft. Ez a mini is nagyon sokáig elég, a nyáron simán elég lesz szerintem.

Taft Volume Mousse

Taft Volume Mousse
2018. július 8.

Fodrászkellékes ajánlotta, mert vékony szálú hajam van és hajmosás után alig tudtam fésülni, feltöltődött és "égnek állt" a hajam. Minden hajmosás után ezt használom, azóta rendben van a frizurám. Nekem bevált!

Dove Hair Therapy Intensive Repair Spray

Dove Hair Therapy Intensive Repair Spray
2018. július 8.

Nagyon-nagyon meg vagyok vele elégedve!!!! A zsírosodó tövű de száraz végű, kócolódó hajamat tökéletesen rendbe teszi. Az illata is szuper. Már a polcon van a következő flakon.