Annamary7

Regisztráció dátuma: 2019. május 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Drunk Elephant C-Tango Multivitamin Eye Cream

Drunk Elephant C-Tango Multivitamin Eye Cream
2019. november 7.

Nagyon szuper krém, sokat kipróbáltam már, de ez jött be a legjobban. Sűrű állagú krém, de könnyen beszívódik, és nagyon hamar látszódik az eredmény:) Használata nagyon kellemes, főleg hűtőben tárolva, igazi felfrissülés felkenéskor.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2019. október 25.

Érdekes ez az illat, a megjelenésekor egyszer kipróbáltam, de annyira nem tetszett, hogy még a mintát is elajándékoztam. Aztán eltelt egy év, és most adtam neki még egy esélyt: azonnal megfogott, amint kifújtam a bőrömre, úgyhogy egyből meg is vettem egy 30 ml-es kiszerelést belőle. Mindenki megdicséri, amikor ezt hordom, nem egy kommersz illat, elég karakteres, de nagyon jó! Irodába és alkalomra is viselhető. A Chloé by Chloé a másik illatom, azt inkább nyáron/tavasszal szoktam hordani, ezt pedig ősszel/télen. Nagyon tetszik, ha elfogy, biztosan veszek még.

Janssen Tonik Minden Bőrtípusra

Janssen Tonik Minden Bőrtípusra
2019. október 24.

Kozmetikus ajánlására vettem meg, nagyon jó termék, professzionális kozmetikum. Nagyon jól hidratál, én nem mosom le vízzel az arcomról, hanem vattakoronggal viszem fel, és rajta hagyom a bőrömön. Sminkalapnak is tökéletes napközben, éjszakára pedig az arckrém alá viszem fel.