AnnaN

Regisztráció dátuma: 2015. december 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Inseltraum Tusfürdő

Balea Inseltraum Tusfürdő
2016. június 13.

Nem vagyok hatalmas rajongója a Balea limitált tusfürdőinek, a legtöbbjük túl émelyítő és mű volt az orromnak, azonban mivel a téli kollekciót egyenesen imádtam, úgy döntöttem, adok egy esélyt az újdonságoknak is. Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos ismét csalódnom kellett: a minősége nem rossz, engem nem szárít különösebben, könnyen habzik, kellemessé érzetűvé eszi a bőrt tusolás után, az illata viszont nagyon bántja az orrom.

Balea Men Chill Out Tusfürdő

Balea Men Chill Out Tusfürdő
2016. június 13.

Én a páromnak vettem meg ajándékba, még sosem volt Balea tusija ezelőtt. Azonnal beleszerettem az illatába, azon túl, hogy nagyon férfias, kifejezetten nyárias, friss aromájú. Nekem valamiért mindig a mediterrán országokat és a pálmafákat juttatja eszembe.

Dove Derma Spa Uplifted+ Testápoló

Dove Derma Spa Uplifted+ Testápoló
2016. június 6.
(!)

Eddig nem igazán találtam megfelelő testápolót, ami teljes mértékben igazodna ez elvárásaimhoz, pedig rengeteg kipróbáltam... A legtöbb túl folyós volt és / vagy nehezen szívódott be. Egy darabig jó alternatívának tűntek a zuhányzás közben használandó termékek, de azok nem bizonyultak hosszútávon hatásosnak. Ez a Dove testápoló azonban újra visszahozta a kedvemet a rendszeres testápoláshoz. Az állaga nagyszerű, nem túl krémes, nem túl folyékony, hamar beszívódik. A bőrömhöz is kíméletes, a többi drogériás termékhez képest még az álata adott hidratáltság is kiemelkedően jó. Egyedül az illata az, amin kicsit változtatnék, de ez valószínű csak az én orrom hibája :)