AnnaParadi

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)
2016. június 5.

Nekem a hajam eredetileg:sötétszőke. Majd egy hirtelen jött felindulásból befestettem extra fehéres szőkére(borzalom) ,hát mondom ez mégsem maradhat így rámegyek barnával ,olyan lett mint az eredeti .... Majd jött a "nekemsötétbarnahajkell" korszakom befestettem arra ,kétszer festettem összesen sötétbarnával ,majd most egy pár hete rájöttem ,nem piszkálom tovább legyen eredeti,de mivel nagy volt a kontraszt a szőke lenövésem és a sötétbarna hajam között ezért elkezdtem keresgélni mit tudnék tenni az ügy érdekében.Rátaláltam az Aszkorbinsavra ,üsse kavics megpróbálom max. Apám nullás gépét igénybe veszem ,feldobtam a pakit (2-3 kiskanál c-vitamin , H&S sampon és raktam bele ricinusolajat is ) rá nyomattam egy kicsit a meleg levegőt hajszárítóval,Anyum zuhanysapija rá törcsi ,és vártam a csodát kerek 1 óráig. Lemostam szépen a rituálém szerint ,megszárítottam tükörbe néztem és egy "Baszdmegezvörös"kíséretében elszomorodtam... Világosítani világosít az tény ,de viszont egyre jobban megyek át vörösbe ahogy használom :D Rezesvörös ,egyenletesen szedi le amúgy a festéket és nem vettem észre ,hogy szárítaná vagy bármi,talán pindurkát jobban hullik de az se vész :) Adok neki 5 csillagot ,mert ami kering róla azt betartja ,és teszi a dolgát :D

CV Cadea Vera Young 25 Anti-Pikel Day & Night Ampullák

CV Cadea Vera Young 25 Anti-Pikel Day & Night Ampullák
2015. augusztus 26.

Az elején mivel láttam ,hogy egy CV-s termék ,nem sok reményt fűztem hozzá ,de amit ígért azt betartja...nekem nagyon tágak a pórusaim,de ettől látványosan összehúzódtak. Megvagyok vele elégedve,újra veszem/vettem!! :)