Annath

Regisztráció dátuma: 2013. december 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. december 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Kallos Spa Bőrradíros Tusfürdő Brazil Narancsolajjal

Kallos Spa Bőrradíros Tusfürdő Brazil Narancsolajjal
2020. március 4.

Nagyon örültem, hogy végre elfogyott. Radírozni radírozott, de egyáltalán nem habzott fel, ráadásul szárította is a bőröm. Kár érte, mert nem volt vészes az ára, és az illata is narancsolajos volt.

Clarins Double Serum

Clarins Double Serum
2020. január 21.
(!)

Tesztelésre kaptam én is. Még mindig csak barátkozási fázisban vagyunk, és heti egyszer, max. kétszer kenem fel, de ettől függetlenül is kisimultabb tőle az arcom. (Szeretem, hogy a munkahelyemen 24-nek néznek a majdnem 30 helyett.)
Állagában könnyed, hamar beszívja a bőröm, és csak egy pici csillogás marad utána. A kisebb adagolóra állítva, ha este használom, két pumpányi, ha reggel, egypumpányi adagot nyomok a tenyerembe, és dörzsöléssel kicsit felmelegítve viszem fel az arcomra. Irritációt eddig nem okozott, pedig tényleg nagyon adhoc használom, nem is a hét ugyanazon napjain.

Yves Rocher Tisztító Sampon Csalánnal

Yves Rocher Tisztító Sampon Csalánnal
2019. november 3.

Most járok az első flakon vége felé, és meglepően jó a véleményem róla. Kétkedve kezdtem használni, mert eddig az egyetlen, ami az YR-től tetszett, az a tusfürdőjük (najó, és néhány limitált karácsonyi kézkrémjük), és amióta ezzel mosok hajat, két mosás között kibír egy edzést is (azt a típusút, amikor a végén teljes ruhacsere van). Nyilván a használata mellett kell a balzsam a hajvégekre, de talán végre egy olyan sampon, amitől nem kell kétnaponta viszkető fejbőr miatt újra és újra hajat mosni.