annav

Regisztráció dátuma: 2016. november 25.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 25.
Bőrprobléma: -

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25
2016. november 25.

Évek óta használom, már a 3. tubussal fogyasztom. Nagyon szeretem, nekem a fedése pont elég, nem zsíros, szépen illeszkedik a börszinemhez(21). Alapból is kicsit sárgás a böröm, úgyhogy nekem tökéletes. Természetes hatás, kellemes érzés az arcon, az illatát is imádom, és sokáig kitart az adag. Nekem a pumpája néha tönkremegy sajnos, de ez sem tart vissza attól hogy az utolsó cseppet is kisajtoljam a tubusból. :D
Ja, igen és gyönyörü a csomagolás :)

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém
2016. november 25.

Még nem használom régóta, de eddig nagyon tetszik. Egyértelmüen szebb töle a böröm, egységesebb és kisebbek a pórusok is. Sokkal egészségesebbnek néz ki így az ember ;) Finom illata van, nagyon puha lesz töle a böröm, figyelnem kell hogy ne tapogassam az arcom egész nap :D Ha továbbra is jóban leszünk akkor biztos újra veszem. Annyi krémmel próbálkoztam már, de eddig ez az elsö ami ilyen jól teljesít.

Yves Rocher Regeneráló Sampon

Yves Rocher Regeneráló Sampon
2016. november 25.

Nagyon száraz, vastag szálú hullámos hajam van. Sokkal jobbra számítottam, nekem balzsam nélkül használhatatlan, teljesen összeáll töle a hajam egy csomóba. Balzsammal együtt szeretem, de önmagában egyáltalán nem vált be.