Annaygan

Regisztráció dátuma: 2020. június 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2020. június 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2021. június 15.

Nem szeretem… amit valamiért nehéz volt bevallanom magamnak. Többször újravettem, mert mindenhonnan az folyt, hogy ez egy csodaszer… de igazából szerintem többet segített, hogy elkezdtem tudatosan a bőrnek segítő vitaminokat szedni. És most észrevettem, hogy csíp. Semmi más szérum amit próbáltam (kivéve a TO brutál piros AHA BHA szeruma, de az egy más történet…) nem csípte még a bőrömet, csak ez. Sőt, a revolution skincare hialuronsav széruma sem csípett. Ezt nem fogom használni màr, nem is veszek újat. Nem szeretem, hogy kukacosodik. Nappal nem jó smink alá, este a hidratálómmal veszik össze. Sajnálom, hogy ilyen sokára tartott rájönni és belátni, hogy ez a termék nem nekem való.

Himalaya Herbals Purifying Neem Habzó Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Habzó Arclemosó
2021. június 15.

Bár az összetevői nem a legjobbak, én szeretem ezt az arclemosót. Tetszik, hogy hab állagú, reggel használom. Nem szárítja a bőröm, jól tisztít, de nem csikorog tőle. Talán majd egyszer újraveszem, ha nem lesz más ötletem vagy kedvencem.

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz
2021. június 15.

Tiktok made me buy it :D
Tonerként használom, és elégedett vagyok. Átöntöttem egy kis 50 milis üvegbe, az első adagot el is használtam már. Szép és üde a bőröm, de nem tudom, mennyire segít ez a termék, mert az új “tudatosabb” bőrápolási rutinomba két másik termékkel együtt szoktam használni - mindenesetre kárt nem okoz, jólesik használni.