anne.antonie

Regisztráció dátuma: 2014. július 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2014. augusztus 2.

Olyan mintha nem ugyan azt vettem volna, mint amiről itt írnak. Kipróbáltam teljesen sminktelen, és szemhéjbázisos, szemhéjpúderes kész sminkre is: ötször-hatszor kell átmenni rajta, hogy csíkmentes, tömény fekete vonal legyen (Real Technique eyeliner ecsettel, a sajátja elég fura alakú nekem), és hosszú percek után is még fog! Feltapad a mélyítővonalba a fele. Viszont annyira már megköt, hogy alig lehet lemosni. Érthetetlen, az itteni vélemények alapján vettem meg, és rajtam általában minden smink normálisan működik, ez az első eset, hogy nem.

Beauties Factory Professional Makeup Brush Cleanser

Beauties Factory Professional Makeup Brush Cleanser
2014. augusztus 1.

Rettenetes! Nem volt szívem kiadni annyi pénzt egy MAC ecsetmosó folyadékért, 1200ft jó alternatívának tűnt, gondoltam nem lehet nagyon mellényúlni vele, max nem tisztít annyira tökéletesen. Én nem tudom mi van benne, valami szörnyű nehéz olaj, az ecsetek nem száradnak meg, benne marad ez az olaj, ami jól érezhető, de látható is mert összetapasztja a szálakat. Ez tűnt fel. Mikor megvizsgáltam az ujjammal, nem csak, hogy olajos érzés volt, de még kicsit ragad is.
Azonnal kidobtam.

3 ÖSSZETEVŐ