Annie404

Regisztráció dátuma: 2012. április 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Professional Pures Volumen Balzsam

Balea Professional Pures Volumen Balzsam
2014. április 30.

Megvettem a samponjával együtt.
A koffeines változatot akartam, de ennek jobban tetszett az illata, úgyhogy nála maradtam.
A samponjával nincs semmi gond, de a balzsam az katasztrófa szerintem. :D
Rákentem a hajamra, lemostam, és nem volt meg az a balzsamozás utána puha haj érzés. Konkrétan olyan , mintha semmit se kentem volna rá, és fürdés után kifésülni sem tudtam könnyebben, szóval lemondtam róla.

Nem rossz , de semmire sem jó. Szóval gyakorlatilag nálam 0 pontot ér el a balzsam. A sapon viszont tisztít rendesen, úgyhogy azzal nincs gondom.

Balea Testápoló Hab Málna Illattal

Balea Testápoló Hab Málna Illattal
2013. május 14.

Lehet még valahol kapni?
Én tavaly vettem, akkor is az volt ráírva, hogy Limitált, azóta nem találom sehol.

Editt Perfect Mat Alapozó

Editt  Perfect Mat Alapozó
2013. május 5.

Én nagyjából fél éve használom.
Mivel nagyon világos bőrű vagyok, így a sima DM-ben és egyéb helyeken nincs olyan alapozó ami nekem jó lenne színben. ( Na jó MAC-nek van, de nekem nincs 10 ezrem egy alapozóra )
Nah és ezt kipróbáltam. Az én hófehér bőrömön tökéletes. Kb egy ujjbegynyit használok belőle az egész arcomra, és nálam egyáltalán nem maszk szerű, ahogy mások írják.

Szerintem azért tűnik egyeseknél maszk szerűnek, mert a bőrüknél világosabb árnyalatút vettek belőle. Nekem elég sokáig bírja, pedig nagyon gyorsan zsírosodik a bőröm. ( persze egy kis púdert szoktam rárakni )
Ha ezt használom mindig olyan "tökéletes" porcelánbaba bőröm lesz tőle. :D
Én imádom.