Annie87

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 23.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 23.
Bőrprobléma: -

Vanita Manócska Kecsketej Krémszappan

Vanita Manócska Kecsketej Krémszappan
2019. október 17.

Gyerekeknek használjuk és szeretjük, nem csíp, nem szárítja a bőrt, sőt az összetevőinek köszönhetően mindig puha a bőrük. Az illata semleges, jól habzik és tisztít. Akcióban vettük, így nagyon megérte, sokáig elég.

Origi Baby Popsikence

Origi Baby Popsikence
2019. október 17.

Csodás dizájn és összetevők, nagy reményekkel kezdtük el használni a kisbabám popsijára. Tipikus shea vaj illata van és habár elég masszív állagú krém, nagyon kiadós és jól kenhető. Ám sajnos ennél is a kezdeti lelkesedés után kiderült, hogy mint a többi bio és minden mentes popsikrém, nekünk ez is kevés. Menthetetlenül kipirosodott a bőre, és csak a jól bevált nem mentes krémünk hozta helyre (bepanthen baby). Sajnálom, mert tényleg nagyon tetszett a termék, talán egyszer még újra veszem és váltogatva használjuk a másikkal.

Lupilu Senisitive Baby Wipes

Lupilu Senisitive Baby Wipes
2019. október 17.

Már a harmadik gyerkőcnél használjuk, szeretjük. Puha, pont jó méretű és pont annyira nedves, amennyire szükséges. Szépek az összetevői, az ára is jó, főleg akcióban és gyakorlatilag bármire használható (arc, és kéz törlésre, smink eltávolítására is szuper).