Annie88

Regisztráció dátuma: 2012. március 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. március 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Naturals Avokádó és Makadámdió Hidratáló Sampon Minden Hajtípusra

Avon Naturals Avokádó és Makadámdió Hidratáló Sampon Minden Hajtípusra
2013. október 26.

Kézmosásra kiváló, tisztít, jó illatú, nem szárít. :) De samponnak?! Az eredmény mosás után: ragacsos, lelapuló, formázhatatlan és már másnap totál zsíros haj. Próbálkoztam vele, de pár hét után feladtam a küzdelmet. Soha többet! Most a mosdó szélén parkol, mint folyékony szappan.

Oriflame Nature Secrets Testpermet Levendulával- és Fügével

Oriflame Nature Secrets Testpermet Levendulával- és Fügével
2013. július 15.

Tömény, erős szappanillatú valami... Engem a gyerekkorom régi buborékfújóira emlékeztet. Levendulára és fügére a legkevésbé sem. Ráadásul iszonyú ragadós réteget hagy a bőrön, amit még órák múlva is érezni. Legszívesebben újra zuhanyoznék utána. Nem bejövős. Pozitívum viszont a csinos kis csomagolás és az illat tartóssága.

Oriflame Pure Nature Ajakbalzsam Alma- és Zabkivonattal

Oriflame Pure Nature Ajakbalzsam Alma- és Zabkivonattal
2013. május 19.

A tökéletes színezett ajakápoló! :) Egyszerűen imádom, mindig nálam van! Isteni illata van, zselés állaga, és gyönyörű, egyáltalán nem tolakodó pirosas színe. És hihetetlen, hogy milyen jól hidratál! Mondjuk, nem bánnám, ha nem tégelyes lenne, mert nem szeretem, hogy ha belenyúlok, utána mindig piros lesz az ujjam, és ragacsos, de hát ez legyen a legnagyobb baja! :) Ha elfogy, tuti, hogy újrarendelem, bár simán elég fél évig úgy is egy kis tégely, hogy mindennap használom, van, hogy többször is. Úgy örülök, hogy rátaláltam! :)