AnnniPanni

Regisztráció dátuma: 2017. november 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Signal White Now Detox Mineral Clay & Activated Charcoal Fogkrém

Signal White Now Detox Mineral Clay & Activated Charcoal Fogkrém
2021. január 27.
(!)

Kókuszos párjával nyertem tesztelésre. Azt kell mondjam, ez sem fehérített az én és a párom fogain, bár ezt eddig egyik fogkrém sem tudta teljesíteni (lehet bennünk a baj :) ). Jól habzik és jól tisztít. Jó érzés, hogy természetes összetevők vannak benne, de ha kellene, az íze miatt, én a kókuszosat választanám.

Signal White Now Detox Mineral Clay & Coconut Extract Fogkrém

Signal White Now Detox Mineral Clay & Coconut Extract Fogkrém
2021. január 27.
(!)

Tesztelésre kaptam, párommal együtt használtuk. Nos, mint fogkrém jól teljesít, ízre jó, kellemesen frissít. Viszont fehérítő hatása egyáltalán nem volt a mi esetünkbe, pedig elhasználtuk becsülettel. Az előttem szólókhoz csatlakozva, valóban rettenetesen fog a színe. Nekünk nem újravevős.

Khadi Gyógynövényes Hajmosó Por

Khadi Gyógynövényes Hajmosó Por
2020. március 19.

Nekem bevált!
Már egy ideje próbálkozok a vegyszermentes hajmosással, sajnos nem sok sikerrel. Nem igazán emlékszem, hogy hol találtam rá erre, de nagy örülök neki. Az első két alkalommal nem volt igazi sikerélményem, mert koszos maradt a töve, pedig igyekeztem mindent a leírás szerint csinálni, majd pihentettem egy hétig a dolgot. Szerencsére bíztam a pozitív véleményekben és újra próbáltam, most más technikával. Nem vizeztem be teljesen a hajam, ahogy a leírás írja, hanem csak langyos vizet fújtam rá, éppen hogy nedves legyen. Ezután felcsatoltam a hajam és tarkótól indulva bekentem a masszával a hajtövet és a fejbőrt. A kevés maradékot pedig elhasználtam a haj hosszára. Ezután jól átdörzsöltem mindenhol a fejbőröm és a töveket. Felcsatolva- zacskó alatt- fél órát hagytam hatni, majd irány a zuhany. Tény,hogy rettentő nehéz kimosni az apró szemcséket, de csak kitartás kell hozzá. A végeredményen nagyon meglepődtem. Selymes, teljesen tiszta lett a hajam. A hajvégeim nem voltak kemények és szárazak, mint a rendes sampon esetében. Nekem már ez megéri a sok pepecselést. Másrészt nem szennyezem a környezetem, ami nekem fontos szempont.
Negatívuma, hogy ahol én vettem , igen borsos volt az ára, úgyhogy igyekszem máshonnan beszerezni olcsóbban. Mindenképp újravevős , csak ezt használós! :)