Annojka

Regisztráció dátuma: 2018. március 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. március 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil
2019. szeptember 4.

Imádom!
Pont ezt kerestem!
Sosem hordok alapozót (utálom is őket) de ha megyek valahova, smink alá mégis kéne tenni valamit a bőrszínem kiegyenlítésére.
Kellemes állagú, jól érzem magam benne és még tartós is.
Szuper könnyen megtalálta a színemet az eladó lány.
Nincs problémás bőröm 1-2 pattanásom van néha, ha ezt használom hihetetlen, de másnapra mind elmúlik :)

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező
2018. április 9.

Én imádom, én évek óta a fekete csokoládé árnyalatát használom. Azóta volt festve fodrász által is többszor ugyan úgy sötétbarnára, de komolyan nekem jobban tetszik amikor ezt használom magamnak. Nem roncsolja a hajam annyira,illata isteni és ami a legfontosabb,hogy nincs lenővés. Én ezentúl is csak ezt fogom vásárolni. 😊

Alverde Önbarnító Testápoló Makadámdióval

Alverde Önbarnító Testápoló Makadámdióval
2018. március 4.

Egy szep napon ugy hataroztam,hogy megveszem eletem elso onbarnitojat. Kiprobaltam, az illata tenyleg a medvecukorra emlekeztet ami eloszor turheto volt. Nagyon-nagyon feher boru vagyok de masnapra icipicit mintha barnabbnak tuntem volna. Nagy oromomben azonnal be is kentem magam reggel is szepen. A szagat egesz nap ereztem magamon. :( A tenyerem iszonyu sarga lett,hiaba mostam le minden hasznalat utan. Viszont az utobbi par napban a parom tobbszor is megjegyezte,hogy mennyire puha a borom.
Szag es sargasag miatt 4 csillag,de amugy tenyleg latszik a hatasa meg a hofeher boron is.
Ja es a legfontosabb,hogy egyaltalan nem lettem foltos. :)