Annu

Regisztráció dátuma: 2015. május 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aden Folyékony Ajak Tinta

Aden Folyékony Ajak Tinta
2015. december 16.

Az itt olvasottak alapján először nagyon tetszett, de kicsit el is bizonytalanított az a néhány komment, mégis megvettem. Nekem nagyon tetszik, tényleg ragad sokáig miután felkenem, de kb 5 perc után leöblögettem vízzel, és a ragadós réteg lejött, a szín pedig ott maradt. Maradt egész estig, pedig ettem, ittam puszilkóztam, mindent kibír :D Fogkefével kellet ledörzsizni a végén, de így legalább az ajkaim is radírozva lesznek, rákényszerültem. :D Most a halványabbik színre pályázok, azt is megveszem :)

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel
2015. szeptember 4.

Tegnap vettem, eddig 2-szer használtam. igen, ahogy hazaértem egybők ki kellett próbálnom :D Nagyon jó az illata, remekül kenhető, nem maszatol, nem csíkos... egyszóval semmi negatívat nem tudok róla mondani. A színe passzol hozzám, bár ez mindenkinek más, egységessé teszi a bőrömet, egészségesebbnek néz ki :) Nagyon meg vagyok vele elégedve! (Ja, ha kifogy újra venném, viszont azt látom,hogy a CC ill BB krémeik nagyon hamar cserélődnek, amit itt kinéztem, azt már nem is találtam sehol, pedig 2dm-ben is kerestem) :(

Himalaya Herbals Többcélú Családi Védőkrém

Himalaya Herbals Többcélú Családi Védőkrém
2015. május 31.

Már rengeteg krémet próbáltam a pattis bőrömre, de ez nyugtatta eddig a legjobban. A pirosas pattikat nagyon jól helyre hozza :)
Engem nem zavar az illata, először a fura színén és az állagán lepődtem meg, de jól kenhető,és az a fura nagyikenceszag is hamar elillan :D
A limonene, pedig a citomolajban is benne van, nem az ördögtől való méreg :)