anonimusgirl96

Regisztráció dátuma: 2014. április 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. április 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Syoss Root Retoucher

Syoss Root Retoucher
2019. március 14.

Eddig körülbelül 3 alkalommal használtam. Az elején meg voltam elégedve, habár tényleg csöpög/szóródik fújás közben... De ettől eltekintettem volna, ha nem fogna ennyire, a kapucnim teljesen összekente, pedig nem indulás előtt fújtam fel. Tehát fog... Fehér blúz viselésekor egyáltalán nem merném használni...
Az én fejbőrömet kiszárította, annyira viszketett egy idő után, hajmosás után sem csillapodott.
Arra jó, hogy ha gyorsan kell valami, de hosszútávon nem tudom használni és drága is.

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Arcápoló Krém SPF30

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Arcápoló Krém SPF30
2018. május 14.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Plusz pont a fényvédő miatt, mert nekem a miatt lett sok barna folt a bőrömön, hogy figyelmen kívül hagytam a fényvédő használatát. :-(
Kellőképpen hidratál, de mégsem lesz ragacsos a bőröm, nem csillog. Nekem már egy hét után enyhitette a foltokat, és ami még feltűnt, hogy jóval kevesebb pattanásom van!!! Eddig ezt egy krémnél sem tapasztaltam. Mindenkinek ajánlom!
Korábban a sima verziót használtam, amiben nincs fényvédő, az is szuper volt, de ez tényleg mindent visz a fényvédő miatt, nappalra is kenhetem és egész nap olyan szép lesz tőle a bőröm! Csak ajánlani tudom.

Trend It Up Metál Szemhéjpúder

Trend It Up Metál Szemhéjpúder
2018. március 1.

Szerencsére olcsón jutottam hozzá. Nem valami erős a színe és eléggé porzik, hullik. Egy halvány hétköznapi smink elkészítésére tökéletes.